Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

EUROPA PLIUS. ŠEŠIŲ DIENŲ KELIONĖ BRIUSELIS – PARYŽIUS – PRAHA

Kelionės programa

1 diena.  Anksti ryte išvykstate iš Kauno. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

 2 diena. Pusryčiai. Vykstame į  Briuselį ( 650 km)  . Apžvalginė ekskursija:  Atomiumas, Karalių  rūmai, Didžioji aikštė,  Briuselio simbolis sisiojantis berniukas.  Vykstame Paryžiaus link.  Nakvynė  Prancūzijoje .  Valencienne apylinkėse (Prancūzija)

 3 diena.  Pusryčiai.  Vykstame į  Paryžių. Apžvalginė ekskursija Paryžiuje  autobusu ir  pėsčiomis : Triumfo arka, Eliziejaus laukai, Aleksandro III tiltas, Senos pakrantė, Invalidų rūmai, gotikos šedevras – Notr-Dam katedra, Monmartras: XIX a. pabaigos dailininkų, rašytojų, poetų meka, garsioji romaninė-bizantinė bazilika Sacre – Coeur, Napoleono III užsakymu pastatyta viena iš didžiausių pasaulyje Paryžiaus Opera, Madeiline bažnyčia, Santarvės aikštė. Nakvynė viešbutyje. Paryžiaus apylinkėse

 4 diena.  Pusryčiai. Pažinties su Paryžiumi tęsinys.  Laisvas laikas. Aplankysite D‘Orsey  ir Invalidų muziejus. Plaukimas Senos upe. Pakilsite į Eifelio bokštą. 20.00 val.išvykstate  Čekijos link. Naktis autobuse.

 5 diena. Apie 12.00 val atvykstate į Prahą. Apsistojate viešbutyje. Visuomeniniu transportu vykstame į miesto centrą. Ekskursija pėsčiomis po Prahos senamiestį: Čekijos karalių rezidencija – Hradas, Šv. Vito katedra (pageidaujantieji galės pakilti į katedros bokšte esančią apžvalgos aikštelę), „Auksinė gatvelė”, senasis Karolio tiltas, Rotušė su garsiuoju astronominiu laikrodžiu, Vaclovo aikštė ir kt. Laisvas laikas. Nakvynė netoli Prahos Hradec Kralovie (Čekija)

 6 diena. Pusryčiai.  Išvykstame link Lietuvos. Kelionė per   Lenkiją Vėlai vakare atvykstate į Lietuvą.

  

Turėti europinį draudimą Ligonių kasose

 Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

- Kelionė autobusu,

- 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,

- kelionės vadovo paslaugos,

- ekskursinė programa,

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Papildomos išlaidos: – pietūs  6-7 eur  ( Lenkijoje, Čekijoje);  8-12  eur  ( Belgijoje,  Vokietijoje ,  Prancūzijoje). Autobuse bus karšto vandens sriuboms užsipilti.

 Įėjimo bilietų kainos:

 Eifelio bokštas: moksleiviams 7  eur,  suaugusiems  8,5  eur ,

 Plaukimas Sena –  grupei 6  eur ,

  D‘Orsay muziejus –  moksleiviams  nemokamai, suaugusiems 11 eur

 Invalidų muziejus –  moksleiviams nemokamai , suaugusiems – 9,5 eur

 Visuomeninis  transportas  Paryžiuje ir Prahoje –  apie 5-6  eur /asm

Papildoma informacija

PAPILDOMA INFORMACIJA

 LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Pažink Tėvynę“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

 Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d.iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus.. Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.

Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.

Kelionę organizuoja - KO Fortūna Travel.

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

IMG_0816

EUROPA PLIUS. ŠEŠIŲ DIENŲ KELIONĖ BRIUSELIS – PARYŽIUS – PRAHA

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas