Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

PABALTIJIS. TRYS DIENOS PABALTIJO SOSTINĖSE. RYGA – STOKHOLMAS-TALINAS

Kelionės programa

IŠVYKIMO VIETA IR LAIKAS: pasirenka užsakovas 

I DIENA

Išvykstame anksti ryte. Keliaujame į Latvijos širdį Rygą. Rygos senamiestyje pajusime, kuo “kvėpuoja” Latvijos sostinė, atšventusi savo 800 metų jubiliejų. Ar iš tiesų Ryga panaši į 30-ųjų metų Paryžių, kurio bohemiškose kavinėse daugelis rašytojų ir menininkų sėmėsi įkvėpimo. Nuo XIIIa. priklaususią Hanzos pirklių sąjungai. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra, Apžvalginė ekskursija: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Didžioji ir Mažoji gildijos, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Rotušės aikštė, nepakartojamas “Juodagalvių namas”, Katės namas, Laisvės paminklas. Kas norės pasikels į Šv. Petro bažnyčios bokštą apžiūrėti Rygos senamiesčio panoraminio vaizdo. 18.00 val. vakare išvykstame su keltu į Stoholmą.  Nakvynė kelte.

 II DIENA

Apie 11.30 atplaukiame į Švedijos sostinę Stokholmą. Sostinė įsikūrus 14-oje salų, kurias jungia 57 tiltai. Stokholmas – viena gražiausių Europos sostinių. Ne veltui miestas vadinamas Šiaurės Venecija. Jis gali pasigirti ir nuostabiais gamtos peizažais, ir pasaulinio lygio muziejais bei didele pramogų gausa.

Stoholme aplankysime: Djurgarden sala. Kažkada buvusi karališkuoju medžioklės plotu, Djurgarden sala šiuo metu yra fantastiška poilsio ir rekreacijos zona Stokholmo centre. Tarp jos atrakcionų yra pirmasis pasaulyje muziejus po atviru dangumi Skansen, Junibacken – geriausias vaikų muziejus Švedijoje. Jūs pateksite į Astridos Lindgren knygų veikėjų pasaulį: Emilis iš Lennebergio, Karlsonas ant stogo ir daugelis kitų. Vaikai gali žaisti Pepės Ilgakojinės name – Villa Vverhtormashkami, taip susipažinti su kitais Švedijos knygų autorių personažais

Vasa muziejus. Senamiestis – Gamla Stan sala senamiestis, istorinis Stokholmo centras – turistų vienas mėgstamiausių traukos objektų mieste, žavintis viduramžių gatvelėmis ir daugybe lankytinų vietų. Karališkieji rūmai – vieni įspūdingiausių Šiaurės Europoje. Didžioji aikštė – Stortorget – labiausiai žavinti Stokholmo aikštė, esanti pačioje senamiesčio širdyje. Stokholmo katedra – Storkyrkan Didžioji bažnyčia pastatyta 1306 metais, vietoje nedidelės koplyčios, kuri sunaikinta gaisro metu.  Miesto rotušė – Stadshuset – vienas labiausiai žinomų simbolių Stokholme. Parlamentas – Riksdagshuset  – didžiulis pastatas, užimantis beveik pusę Helgeandsholmen salos, esančios tarp Stokholmo miesto centro ir senamiesčio.

17.30 val vakare išplaukiame į  Taliną. Naktis Kelte

III DIENA

Atvykstame į Estiją. Apžvalginė ekskursija po Estijos sostinę Taliną – miestą, skaičiuojantį jau 850 metų. Atvykstame į Taliną. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Bastiono tunelis, Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos parlamentas, Aleksandro Nevskio soboras – XIX amžiaus caro valdžios simbolis, Domo bažnyčia – buvusi Talino vyskupų rezidencija, apžvalgos aikštelės, Rotušė, kurios bokšte puikuojasi miesto simbolis „Senasis Tomas“, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios. Laisvas laikas. Po pietų išvykstame į Lietuvą.

 

 

Programos aprašymas ir naujoje svetainėje  TURIN.LT

 Daugiau informacijos >> Čialogo1

Papildoma informacija

  • Turėkite kelionės patvirtinimo dokumentą, kurį gausite elektroniniu paštu susimokėję už paslaugą.

  • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

  • Paso kopija.

  • Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt) Kelionę organizuoja - KO Fortūna Travel.

  • Draudimą galite įsigyti Turin.lt  >>Kitos paslaugos >>Kelionių draudimas

Apsidrausti privalomu europiniu draudimu ligonių kasose.

Svarbi informacija

Daugiau išvykimų datų ieškokite www.turin.lt. TURIN.LT  įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 30 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionė gali būt atšaukiama, pinigai grąžinami. Apie  pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Kelionės organizuojamos kartu su kelionių organizatoriumi UAB „Fortūna Travel“. Kelionės organizavimo paslaugų finansinių garantijų draudimo  liudijimo Nr. KOFG 000876

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

Kelionė į Suomija Stokholmas (3)

PABALTIJIS. TRYS DIENOS PABALTIJO SOSTINĖSE. RYGA – STOKHOLMAS-TALINAS

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas