Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

ČEKIJA. NEPAMIRŠTAMOJI PRAHA (4 dienos/ 3 naktys)

Kelionės programa

I DIENA.  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

II DIENA Pusryčiai.Visa diena Prahoje.  : Ekskursija pėsčiomis po Čekijos sostinę Prahą: Prahos Hradas (pilis) – Čekijos sostinės simbolis ir svarbiausias Prahos istorijos liudininkas: Prezidentūra, Hrado kiemai, didingoji Šv.Vito katedra, kurios požemiai tapo Čekijos karalių mauzoliejumi, Karalių rūmai – buvusių Čekijos kunigaikščių ir karalių rezidencija, karališkieji sodai, Šv.Jurgio bazilika – viena iš seniausių išlikusių Prahos romaninių bažnyčių, „Auksinė gatvelė“, karališkieji laiptai. Kelionė karališkuoju keliu: Mala Strana – sodų ir aristokratų rūmų rajonas, Prahos „Venecija“- Kampos sala, Karolio tiltas – vienas pirmųjų akmeninių tiltų Europoje, jungiantis Mala Strana su Senuoju miestu. Senamiesčio aikštė. Laisvas laikas . Nakvynė viešbutyje Prahoje.

III DIENA Pusryčiai. Praha. Rotušės aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais, senoji rotušė su įžymiuoju astronominiu laikrodžiu, Parako bokštas, paminklas J. Husui, žydų kvartalas su seniausia veikiančia sinagoga ir istorinėmis kapinėmis, Klementinumas, Kryžiuočių aikštė, paminklas Karoliui IV-ajam. Prekybinis miesto centras – Vaclovo prospektas. Apie 17 val išvykstame iš Prahos. Naktis autobuse.

IV DIENA. Apie  val grįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu  autobusu

Kelionės vadovo-gido paslaugos

Ekskursinė programa

2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais

Mokamiems objektams turėti apie 30 EUR

PAPILDOMA INFORMACIJA

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Pažink Tėvynę“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d.iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus.. Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.

Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.

Kelionę organizuoja - KO Fortūna Travel.

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

Kelionės pramogos Čekija Praha (5)

ČEKIJA. NEPAMIRŠTAMOJI PRAHA (4 dienos/ 3 naktys)

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas