Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

DRUSKININKAI IR DZŪKIJOS PASLAPTYS

Kelionės programa

KELIAMĖS Į TURIN.LT – DAUGIAU INFORMACIJOS ČIA>> 

logo-stampas-color

KELIO INFORMACIJA: Galbūt dar negirdėtos istorijos ir legendos apie Prienus, Alytų. Pakeliui: pažintinė programa ,,Punios legendos“ apie kunigaikštį Margirį. Diskusija heroizmas seniau ir dabar.

1.1. Apsilankymas ant Punios piliakalnio ir Pilėnų istorijos pristatymas.

1.2. Lankysime Liškiavos piliakalnį. Liškiavos piliakalnis, dar vadinamas Raganos mūru, Pilies kalnu, įrengtas kairiajame Nemuno krante į pietvakarius nuo miestelio, Lobio ieškojimas.

Pažintinė programa ,,Merkinė – carų, kunigaikščių ir karalių miestas“ ant Merkinės piliakalnio. Taip pat kilsime į aukštą apžvalgos bokštą ir pasigrožėsime Dzūkijos miškų panorama

2. Žygis ,,Mistinės piramidės paslaptys“ Merkinėje.

3. Pažintinė programa ,,Merkinė – carų, kunigaikščių ir karalių miestas“ ant Merkinės piliakalnio. Taip pat kilsime į aukštą apžvalgos bokštą ir pasigrožėsime Dzūkijos miškų panorama.

4. Apsilankymas Grūto parke.  Parko ekspozicija atskleidžia sovietinės ideologijos neigiamą turinį, poveikį vertybių sistemai.

5. Lynų keltuvas Druskininkuose – vienintelis toks Lietuvoje. Tai viena iš ekologinių transporto rūšių, kuri neteršia aplinkos ir yra puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Keturi dešimtviečiai keltuvai iš lynų keltuvo stotelės (prie Druskininkų vandens parko) į kitą Nemuno pusę (prie žiemos pramogų rojaus “Snow arena”).

6. Kultūrinio orientavimosi aktyvi programa. Pasiskirstant į komandas ir atliekant atitinkamas užduotis, beieškant objektų.

 

Papildomos programos pasirinkimui ,,Dzūkijos paslaptys“:

 

7. Sūrių gamybos ir degustacijos programa. Vyksite į vietą, kur tikrų dzūkų rankose gimsta ne tik lietuviški varškės, bet įvairiausi fermentiniai, brandinti ir pelėsiniai sūriai. Linksma ūkininkė papasakos sūrio kelią „nuo pievos iki stalo“, aprodys ūkį, leis pamatyti pelėsinių sūrių brandinimo rūsį. Čia Jūs degustuosite 15 rūšių įvairiausių rūšių sūrių, melšite karvę, mušite sviestą, savo rankomis pasigaminsite lietuvišką varškės sūrį, kurį skaniai suvalgysite..
Trukmė 2 val. Kaina 15 Eur, vaikams iki 15 metų – 6 Eur, vaikams iki 4 m. nemokamai.

8. Medaus degustacijos edukacinė programa. Jūsų laukia pažintis su 2015 m. geriausiais apskrityje bitininkais. Jie medų suka ypatingoje vietoje – šalia Balinių vėžlių draustinio, tad šis medus ypatingos skonio. Programos metu sužinosite apie bičių gyvenimą, medingus augalus, bičių produktų naudą žmogui, paskanausite įvairaus rūšių medaus ir žvakę iš natūralaus vaško pasigaminsite.
Trukmė 1 val. Kaina 7 Eur, vaikams iki 15 metų 5 Eur, vaikams iki 4 m. nemokamai.

9. Aromaterapijos edukacinė programa. Programos metu užuosite tik dzūkijai būdingų augalų išskirtinumą. Jūs pajusite skirtumą tarp sintetinio ir natūralaus kvapo, sužinosite praktinį distiliavimo procesą ir daug naudingų patarimų išgirsite.
Trukmė 1,5 val. Kaina 10 Eur, vaikams iki 15 m. – 9 Eur, vaikams iki 4 m. nemokamai.

10. Dzūkiška programa „Kaip Dzūkas žmonos ieškojo“. Programos metu Jūsų lauks jaunas dzūkaitis su mama, muicinyko patikra, daktarėlio skiepai, dzūkiškos vaišės, šokiai, dainos ir žaidimai.
Trukmė 2,5 val. Kaina 15 Eur/žm. (grupei nuo 30 žmonių).

11. Nuotaikingas salės golfo turnyras. Programos metu grupė susipažins su golfo technika ir dalyvaus nuotaikingose komandinėse rungtyse.
Trukmė 2 val. Kaina nuo 80 Eur grupei.

12. Pažintinė Leipalingio dvaro programa. Apsilankysite naujai lankytojams duris atvėrusiame Leipalingio dvare. Šis dvaras istoriniuose šaltiniuose minimas nuo 1503 m. Čia sužinosite dvaro istoriją, prisėsite prie arbatos puodelio, dvaro šokio išmoksite, senovinius žaidimus žaisite, na ir žinoma, dvariškas paslaptis išgirsite.
Trukmė 2 val. Kaina 6 Eur, vaikams iki 15 metų – 5 Eur, vaikams iki 4 m. nemokamai.

13. Aktyvi programa “Plėšikų giria”. Dalyvausite pilnoje atrakcijų programoje, kurios metu sėsite į arklių traukiamus vežimus ir keliausite per gūdžią girią. Jūsų laukia rimti išbandymai – susitikimas su nuo seno vietinėse pelkėse gyvenančiais „razbainykais“, kurie be išpirkos niekur nepraleis. Teks išbandyti kelionę per brąstą, savo taiklumą šaudant lankais, paragauti laužo dūmais kvepiančių užkandžių.
Trukmė 2 val. Kaina 10 Eur, vaikams iki 15 m. – 7 Eur, vaikams iki 4 m. nemokamai.

14. Pažintis su Švendubrės kaimu. Vyksite į seną gatvinį Švendubrės kaimą – tai architektūrinis paminklas. Čia pamatysite senąsias dzūkų sodybas, savitai išdėstytus kiemus. Sužinosite legendomis ir padavimais apipinto Raigardo slėnio istoriją. Tai dailininko M.K.Čiurlionio pamėgta vieta, kurią jis įamžino triptike „Raigardas“. Lietuvoje tokių gyvenviečių išlikę vos kelios. Nors praeities vaizdo nebeatkartosi, bet pėdos istorijoje liko, tad vietos gyventojų lydimi pažinsite dzūkiškas sodybas, degustuosite švendubrėnų arbatą. Pamatysite Raigardo slėnio pakraštyje stūgsantį Velnio akmenį – kultūros paminklą, apipintą mitologiniais pasakojimais.
Trukmė 1,5 val. Kaina 8 Eur, vaikams iki 15 metų – 6 Eur, vaikams iki 4 m. nemokamai.

15. Teatralizuota ekskursija “Mineralinis Miestelis”. Tai romantiškas, puošnus pasivaikščiojimas po 19 a. Druskininkus. Profesionalių 14 gidų grupė papasakos ir parodys kaip tuo metu miesto svečiai linksminosi, gydėsi, pramogavo. Sutiksime Ponus, gydytojus, fotografus, puošnias Ponias. Žaisime kroketą, vaišinsimės rūgpieniu ir sausainiais iš vietinių totorių fermos, šoksime polonezą. Yra galimybė pasipuošti 19 a. aksesuarais. 

Trukmė 1,5 val. Visais sezono laikais. Kaina 6 eurai. Senjorai, neįgalieji, vaikai iki 12 m. 3 eurai. Ne mažiau kaip 20 žm. Grupei  130 eurų.

16. Dzūkiška vakaronė Antano Česnulio skulptūrų ir poilsio parke. Aplankysite menininko Antano Česnulio skulptūrų ir poilsio parką. Čia Jus pasitiks auksinių rankų meistru tituluojamas parko autorius, kuris 30 metų kuria nepakartojamus stebuklus. Jis supažindins su įvairiausiomis medžio kompozijomis, skulptūromis, kurios išraiškingos savo charakteriais, nuotaikomis, judesiais. Čia pamatysite paties šeimininko suręstą vėjo malūną, dalyvausite dzūkiškoje vakaronėje su šokiais, žaidimais ir tradiciniais dzūkiškai patiekalais.
Trukmė 2 val. Kaina 20 Eur, vaikams iki 15 m. – 10 Eur, vaikams iki 4 m. nemokamai.

17. Pažintinė programa “Pasimatymas su galovėjais”. Vyksite į vietą, kur gyvena mėsiniai galvijai panašūs į stumbrus – galovėjai. Pabandysite juos prisivilioti ir pamaitinti. Galėsite pasidaryti pikniką gamtoje.
Trukmė 0,5 val. Kaina – 1,5 Eur, vaikams iki 5 m. nemokamai.

Sausainių „Švilpukų“ kepimo programa. Vyksite į kepyklėlę ir mokysitės kepti sausainius “Svilpukus”, paragausite daugybės skanių sausainių. Saldumo čia bus „per akis“!
Trukmė 1 val. Kaina 4 Eur, vaikams iki 15 metų – 3 Eur, vaikams iki 4 m. nemokamai.

18. Laikraščių pynimo edukacinė programa. Pamatysite, kokius nuostabius darbus galima išpinti iš laikraščio, patys išbandysite pynimo techniką.
Trukmė 1 val. Kaina 4,5 Eur, vaikams iki 15 metų – 3 Eur, vaikams iki 4 m. nemokamai.

19. Žvakių edukacinė programa. Sužinosite, kaip gimsta žvakės, savo rankomis jas pasigaminsite ir išsivešite namo.
Trukmė 1 val. Kaina 4,5 Eur, vaikams iki 4 m. nemokamai.

20. Kalvystės edukacinė programa. Kalvio pamokėlės, gaminsitės metalinius saldainius ar laimės pasagas, kalsite ir kursite.
Trukmė 1 val. Kaina – 40 Eur (grupei).

21. Keramikos edukacinė programa. Minkysite molį, gaminsite norimą molinuką, sužinosite keramikos paslaptis.
Trukmė 1 val. Kaina 4,5 Eur, vaikams iki 15 metų – 3 Eur, vaikams iki 4 m. nemokamai.

22. Senovinio vėlimo edukacinė programa. Sužinosite, kaip vėlimo techniką, patys ją išbandysite ir sau suvenyrą pasigaminsite.
Trukmė 1,5 val. Kaina 5,5 Eur/žm.

23. Audimo edukacinė programa. Sužinosite, kaip senovėje ausdavo, pamatysite skirtumus tarp regionų audimo juostų, išbandysite audimo techniką.
Trukmė 1 val. Kaina 4 Eur, vaikams iki 15 metų – 3 Eur, vaikams iki 4 m. nemokamai.

 

Papildoma informacija

- Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

- Kelionės turinys gali kisti.

- Kelionės kaina priklauso nuo keleivių skaičiaus ir pasirinktų objektų.

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

Kelionės, ekskursijos, pramogos Druskininkai (10)

DRUSKININKAI IR DZŪKIJOS PASLAPTYS

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas