Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

DRUSKININKAI – SVEČIUOSE PAS DRUSKĮ, SNOW ARENA, AQUA PARKAS

keliones laisvalaikis Lietuvoje, pramogos, druskininkai.

Kelionės programa

Pasirinkite lankomus objektus programas ir vietoves:

 Apsilankymas ant Punios piliakalnio ir Pilėnų istorijos pristatymas.

 

Turistinis žygis ,,Mistinės piramidės paslaptys“ Merkinėje.

 

Pažintinė programa ,,Merkinė – carų, kunigaikščių ir karalių miestas“ ant Merkinės piliakalnio. Taip pat kilsime į aukštą apžvalgos bokštą ir pasigrožėsime Dzūkijos miškų panorama.

 

Ir priešui reikia palikti truputį druskos“, – japonų posakį cituoja Druskos studijos įkūrėjai Tauras ir Aušra Česnulevičiai. Atokiau nuo Druskininkų centro, ant Ratnyčėlės upės kranto, savo sodyboje skulptorius Tauras ir menotyrininkė Aušra atidarė Druskos studiją, kurioje mokoma dirbti su druska ir pajusti kūrybos džiaugsmą. Šią sodybą lankė svečiai iš penkių pasaulio žemynų

Kultūrinė edukacinė programa ,,Dzūkijos paslaptys“. ,,Didieji skulptoriai“ – skulptūros iš druskos luito skobimas, ,,Suvenyras su šypsena“ – suvenyro iš druskos gamyba, visa tai liks Jums. Dviejų valandų edukacinė programa.

 

„Į svečius pas kurorto vaistininką“ – edukacinė programa druskininku miesto muziejuje. Programos metu išmoksite pasigaminti įdomų daiktą, naudojamą vonios reikmėms iš produktų kuriuos visi turi namuose.

 

Lynų keltuvas Druskininkuose – vienintelis toks Lietuvoje. Tai viena iš ekologinių transporto rūšių, kuri neteršia aplinkos ir yra puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Keturi dešimtviečiai keltuvai iš lynų keltuvo stotelės (prie Druskininkų vandens parko) į kitą Nemuno pusę (prie žiemos pramogų rojaus “Snow arena”).

 

Kultūrinio orientavimosi aktyvi programa.

  • Susiskirstymas į komandas.

  • Pasirenkamas komandos šūkis, pavadinimas. Dalyvių komanda gauna žemėlapį kuris padeda  surasti punktus ir orientuotis aplinkoje.

  • Jeigu orientacinis išmanusis, tuomet gaunate bilietą nuskenavimui .

  • Komanda ieško punktų ir teisingų atsakymų laikui.

  • Suradus visus punktus rezultatų suvedimas.

  • Apdovanojimai. Prizai.

 

Apsilankymas Grūto parke.  Parko ekspozicija atskleidžia sovietinės ideologijos neigiamą turinį, poveikį vertybių sistemai.

 
 

Netoli Druskininkų:

Sūrių gamybos ir degustacijos programa. Vyksite į vietą, kur tikrų dzūkų rankose gimsta ne tik lietuviški varškės, bet įvairiausi fermentiniai, brandinti ir pelėsiniai sūriai. Linksma ūkininkė papasakos sūrio kelią „nuo pievos iki stalo“, aprodys ūkį, leis pamatyti pelėsinių sūrių brandinimo rūsį. Čia Jūs degustuosite 15 rūšių įvairiausių rūšių sūrių, melšite karvę, mušite sviestą, savo rankomis pasigaminsite lietuvišką varškės sūrį, kurį skaniai suvalgysite..

Pažintinė programa “Pasimatymas su galovėjais”. Vyksite į vietą, kur gyvena mėsiniai galvijai panašūs į stumbrus – galovėjai. Pabandysite juos prisivilioti ir pamaitinti. Galėsite pasidaryti pikniką gamtoje.

Sausainių „Švilpukų“ kepimo programa. Vyksite į kepyklėlę ir mokysitės kepti sausainius “Svilpukus”, paragausite daugybės skanių sausainių. Saldumo čia bus „per akis“!

Kalvystės edukacinė programa. Kalvio pamokėlės, gaminsitės metalinius saldainius ar laimės pasagas, kalsite ir kursite.

Keramikos edukacinė programa. Minkysite molį, gaminsite norimą molinuką, sužinosite keramikos paslaptis.

 

 

Įmonių vakarėlia

Kelio informacija iki Druskininkų. Pakeliui: Edukacinė programa ,,Punios legendos“ apie kunigaikštį Margirį. Diskusija heroizmas seniau ir dabar. Punios piliakalnio lankymas ir Pilėnų istorijos pristatymas. Žygis ,,Mistinės piramidės paslaptys“ Merkinėje. Pažintinė programa ,,Merkinė – carų, kunigaikščių ir karalių miestas“. Kultūrinio orientavimosi programa ,,Piliakalnio lobiai“. Kultūrinė edukacinė programa ,,Dzūkijos paslaptys“. ,,Mažieji skulptoriai“-skulptūros iš druskos luito skobimas, ,,Suvenyras su šypsena“ – suvenyro iš druskos gamyba. “Į svečius pas druskininkų vaistininką” – edukacinė programa Druskininkų muziejuje. Pasakų inscenizacija ,,Prakalbintas medis“ – pas liaudies meistrą –skulptorių A.Česnulį. Aktyvioji valanda-žaidimai, estafetės. Miesto kurorto –Druskininkų įžymios rekreacinės zonos. Grūto parkas. Žinių konkursas ,,Kelionių pažinimo džiaugsmas“. Linksmybės pramogų parkuose:ONE parkas,  SNOW arena, AQUA parkas.i, degustacija, pažintinės kelionės, kelionės Lietuvoje, ekskursijos, gimtadienis, šventė, pramogos, vakarėliai įmonėms, mokiniams

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.

  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.

  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS

Atsiliepimai (1 atsiliepimų)

tg

Feb, 04, 2015

asd

3.0/5.0

dasdas

Kelionės, ekskursijos, pramogos Druskininkai (19)

DRUSKININKAI – SVEČIUOSE PAS DRUSKĮ, SNOW ARENA, AQUA PARKAS

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas