Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

VIDURAMŽIŲ KAUNAS – SENAMIESČIO LABIRINTAIS

Kelionės programa

KELIAMĖS Į TURIN.LT – DAUGIAU INFORMACIJOS ČIA>> 

logo-stampas-color

IŠVYKIMO LAIKAS IR VIETA: Priklauso nuo užsakovo

Pažintinė ekskursija Kauno pilyje. Kauno pilis – seniausias miesto istorinis objektas – pastatyta lietuviams strategiškai svarbioje vietoje, prie Nemuno ir Neries santakos, apsiginti nuo kryžiuočių intensyvių puolimų XIV a. Kauno pilis, viena seniausių mūrinių Lietuvos pilių, yra viena iš keturių ankstyvojo mūrinio aptvarinio (pritaikytų frontinei gynybai) pilių, pastatytų Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje.

 

Pažintinė ekskursija Kauno rotušėje. Kauno širdis – rotušė, gyva miesto istorija, kauniečių dar vadinama baltąja gulbe. Kokią ją matome šiandien, išliko daugelio žmonių, pasišventusių saugant Lietuvos kultūros paveldą, dėka. Anksčiau čia vykdavo mugės, turgūs, įvairios iškilmės, buvo skelbiami teismo nuosprendžiai, į magistrato buveinę rinkdavosi garbingi miestelėnai. Šiandien čia šurmuliuoja kauniečiai, miesto svečiai, jaunavedžiai, o  2015 m. gruodžio 6 d. į pirmąją savo ekspoziciją pakvietė Kauno miesto muziejus.

 

Pažintinė programa Perkūno namuose. Perkūno namas stovi Kauno senamiestyje, šalia Vytauto bažnyčios, Aleksoto g. 6. Tai senas, originalus gotikinės architektūros paminklas, pastatytas XV a. II pusėje. Pastatas mūrinis, su puošniu frontonu ir erdviais rūsiais. Pagrindinis pastato fasadas papuoštas stačiakampėmis dekoratyvinėmis nišomis ir Saulės simboliu, sudarytu iš glazūruotų akmenų.

 

Apsilankymas Pažaislio vienuolyne. Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblis yra vienas puikiausių brandžiojo baroko architektūros šedevrų Šiaurės rytų Europoje. Šventovę Kauno pakraštyje, tuo metu atokiame miške, XVII a. vienuoliams kamalduliams pastatydino Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Žygimantas Pacas (1621–1684).

 

Apsilankymas ant aukščiausio Kauno taško – Prisikėlimo bažnyčios panoramos. Galbūt dar negirdėtos istorijos ir legendos apie Kauną, žvelgiant į miestą iš viršaus.

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.

  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.

  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS

Atsiliepimai (2 atsiliepimų)

tomas

Feb, 03, 2015

taigi biski ane

5.0/5.0

the game

Tomas Sostak

Feb, 03, 2015

Antas

3.0/5.0

Antanas

Kaunas senamiestis

VIDURAMŽIŲ KAUNAS – SENAMIESČIO LABIRINTAIS

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas