Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

MŪSŲ DZŪKIJA – PAŽINTI, PUOSELĖTI, IŠSAUGOTI

Kelionės programa

Kultūrinio, gamtinio ir nematerialaus Dzūkijos krašto paveldo pažinimas, puoselėjimas ir išsaugojimas itin svarbus ugdant atsakingą ir kūrybingą žmogų.
Ypač miestų jaunimas dažnai neturi sąlyčio su kaimo kultūra, kuri kiekvienam padeda prisiliesti prie savo ištakų. Dalyviai lankydamiesi Dzūkijos nacionaliniame parke galės patys išbandyti unikalius vietinius amatus: vyžų pynimą, žvakių liejimą, kalvystę, kiaušinių marginimą, bitininkystę ir kt., atrasti etnografinių gatvinių kaimų ypatumus. Interaktyvios edukacinės programos, kūrybinė ir tiriamoji veikla skatina bendradarbiauti ir kūrybiškai spręsti problemas.
Dzūkijos nacionaliniame parke saugoma apie 60 gamtos paminklų, 20 akmens amžiaus stovyklų, 10 architektūros, 40 dailės paminklų. Atlikdami interaktyvias gamtinio – kultūrinio orientavimosi užduotis projekto dalyviai betarpiškai susipažins su unikaliais šio regiono turtais.
Dzūkijos regione gausu tautodailininkų. Vienas jų – drožėjas Antanas Česnulis savo skulptūrose perteikia literatūros personažų charakterius, nuotaikas būdingus judesius. Edukacinė programa ugdo gebėjimą vertinti žmogaus kūrybines galias, pažinti ryškiausius lietuvių literatūros klasikų kurinių personažus, vertinti modernaus meno ir tautodailės meno sintezę.

Visas susijusias pramogas, išvykas, keliones rasite ČIA

Papildoma informacija

Krašto pažinimo kompetencijų tobulinimas. Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių įtvirtinimas, vertybinių nuostatų formavimas ir dalykinių žinių įtvirtinimas, bei taikymas praktikoje. Pažintinės ekskursijos po Dzūkijos regioną organizavimas. Požiūrio į Lietuvos istoriją formavimas lankant pilis, muziejus, miestų senamiesčius, rekreacines zonas, kultūros paveldą, parkus.

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

keliones Lietuvoje pramogos dzukija merkine (10)

MŪSŲ DZŪKIJA – PAŽINTI, PUOSELĖTI, IŠSAUGOTI

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas