Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

Pažink Tėvynę – Kelionių, laisvalaikio organizatorius. Kelionės Lietuvoje ir ne tik. Turistinio inventoriaus nuoma.

Kelionės programa

Įmonių-vakarėliai, degustacija, edukacines, pažintinės-kelionės, kelionės-Lietuvoje, kelionės-po-Lietuvą, ekskursijos-Lietuvoje, gimtadienis, šventė, pramogos, vakarėliai, moksleiviams, įmonėms, mokiniams, gidai-Kaune, Gido-paslaugos, gidas, ekskursijos-po-Lietuva, Turizmas-Lietuvoje, Lankytinos-vietos, kelionės-po-Europa, kelionės-autobusu, aktyvios-kelionės, turistinio-inventoriaus-nuoma, baidarių-nuoma, plaustu-nuoma, kolektyvai, sodybos-nuoma, laisvalaikis, aktyvios-pramogos, stovyklos. Atostogos-vaikams, jaunimas, vaikai, vaiku-gimtadieniai, idėjos-gimtadieniams, atostogos, pigios-keliones, ką-veikti, Darbo-kolektyvas, darbo-kolektyvai, idėjos-darbo-kolektyvams, idėjos-šventėms, idėjos-gimtadieniams, idėjos-vaikų-gimtadieniams, idėjos-vaikų-gimtadieniams, idėjos-atostogoms, Ekskursijos-po-Kauna, ekskursijos-Kaune, alaus-degustacija, gidai-Kaune, gidas, vakarėliai-įmonėms, idėjos-šventėms, keliones-po-Lietuva, vaiduokliai, laisvalaikis, kelionės-po-Europa, keliones-autobusu, pažintines-keliones, ekskursijos, plaukimas-upe, Įmonių-vakarėliai, degustacija, kelionės-Lietuvoje, gimtadienis, šventė, pramogos, vakarėliai, moksleiviams, įmonėms, mokiniams,  gidas, Turizmas-Lietuvoje, aktyvios-kelionės, turistinio-inventoriaus-nuoma, baidarių-nuoma, plaustu-nuoma, kolektyvai, sodybos-nuoma, laisvalaikis, Kaunas, išleistuvės, krikštynos, gimnazistų krikštynos, idėjos įmonių vakarėliams,įmonių vakarėliams idėjos, šventės kitaip, gimtadieniai kitaip, 5domiausios kelion4s

Pažink Tėvynę

 

 

Papildoma informacija

KELIONIŲ IR LAISVALAIKIO ORGANIZATORIUS. KOLEKTYVAMS, MOKSLEIVIAMS, ĮMONĖMS. MARŠRUTŲ SUDARYMAS, INVENTORIAUS NUOMA: BAIDARĖS, PLAUSTAI, DVIRAČIAI

Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriaus „Pažink Tėvynę“ rengiamos kelionės vertos dėmesio ne tik dėl savo įvairumo. Mes, padėsime pasirinkti įdomią kelionę, pramogą, išvyką kuri atitiktų jūsų norus ir lūkesčius!

Siūlome pramogas išvykų ir sportinių vakarėlių metu. Pažintines – istorinės kelionės, ypač gražios Lietuvos pilys, piliakalniai. Kraupios ir meilės istorijos naktinėse ekskursijose. Programas Jūsų ypatingoms šventėms: gimtadieniams, susibūrimams, įmonių vakarėliams, šventėms, renginiams. Plaukimą upėmis baidarėmis, plaustais. Pasiplaukiojimą po Kauno, Kuršių marias laivu. Praleisti kartu nuostabias akimirkas, patirti naujų įspūdžių, būti kartu su draugais.

Keliaudamas žmogus turtėja dvasiškai, įgyja naujos patirties, susipažįsta ne tik su kitais žmonėmis, bet ir su pačiu savimi. Nesvarbu, kokia kelionė Jums priimtinesnė – poilsinė, aktyvi, pažintinė, kultūrinė, kulinarinė, degustacinė…. – Mums svarbu, kad dar ilgai ji išliktų Jūsų atmintyje. Taip pat svarbu, kad dalyviai atsimintų ne datas, o pačius įvykius, kad suprastų juos, pajustų ir išgyventų. Todėl pristatydami kraštą ar jame lankomus objektus, pateikiame įvairių užduočių, ritualų, ceremonijų, kartais tenka pasitelkti vaidybinius elementus. Vesdami ekskursijas įtraukiame žaidimus, ypač jeigu turistai – patys mažiausieji. Kolektyvų šventės, gimtadieniai, vakarėliai įmonėms. Šventiniu laikotarpiu vyksta teminės išvykos ir kitos pramogos.

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

Pažink Tėvynę

Pažink Tėvynę – Kelionių, laisvalaikio organizatorius. Kelionės Lietuvoje ir ne tik. Turistinio inventoriaus nuoma.

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas