Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

KĖDAINIAI – STUMBRYNAS

Kelionės programa

KELIAMĖS Į TURIN.LT – DAUGIAU INFORMACIJOS ČIA>> 

logo-stampas-color

Miesto pristatymas, ekskursija po senamiestį. . Kėdainiai – senos istorijos ir pramonės miestas. Kėdainiai – Lietuvos geografinis centras, ,,Mes Lietuvos vidury“. Miestas įsikūręs prie Nevėžio upės, turintis gilius istorijos pėdsakus, menantis Lietuvos didikus – Radvilas, gražiai bendraujantis su švedais , turintis gražų senamiestį. Radvilų mauzoliejaus lankymas. Radvilos lobiai senamiestyje. Edukacinės programos pagal lietuvių kalendorines šventes. Žalgirio parko lankymas.

Didžiausių gyvūnų Europoje lankymas – Stumbryne. Išvysti savo akimis į raudonąją knygą įtrauktus stambiausius Europos laukinius gyvūnus – lietuviškus stumbrus – galite nukeliavę į Panevėžio apylinkes. Dar prieš šimtmetį buvo manoma, kad šie gyvūnai visai išnyko, tačiau dėl didelio entuziazmo jų populiacija buvo atkurta. Dabar lankydamiesi Lietuvoje ir užsukę į Pašilių stumbryną Jūs turite išties unikalią galimybę stebėti šių gyvūnų gyvenimą iš arti.

Edukacinė programa Linų muziejuje. Stultiškių vėjo malūnas pastatytas 1880 m. Malūnas yra keturių aukštų, su pasukama prieš vėją kepure. Veikia Linų muziejus, jame galima susipažinti su senoviniu lino apdirbimu, įvairiais eksponatais: audimo staklėmis, įrankiais linui apdirbti, raštuotomis staltiesėmis, rankšluosčiais ir kt. Kiekvienas gali pamėginti nubraukti lino galvutes, minti, brukti ir šukuoti pluoštą, net pabandyti austi.

Įmonių vakarėliai, degustacija, pažintinės kelionės, kelionės Lietuvoje, ekskursijos, gimtadienis, šventė, pramogos, vakarėliai įmonėms, mokiniams

Papildoma informacija

Vienos dienos išvyka.

Išvykos planas koreguojamas pagal Jūsų pageidavimus. Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus ir pasirinktų programų. Išsamesnė informacija pateikiama el. paštu.

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

keliones Lietuvoje pramogos kedainiai (4)

KĖDAINIAI – STUMBRYNAS

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas