Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

ALYTUS – METELIAI. EŽERINGOJI DZŪKIJA

Kelionės programa

KELIAMĖS Į TURIN.LT – DAUGIAU INFORMACIJOS ČIA>> 

logo-stampas-color

IŠVYKIMO LAIKAS IR VIETA: Pasirenka užs

Pasirinkite lankomus objektus programas irvietoves:

 

Aplankysimas Balbieriškio atodangoje.  “Nuo aukšto kalno briaunos, kuria eina plentas iš Balbieriškio į Prienus, tarytum ekrane, atsiveria reto grožio panorama: tiesus Nemuno ruožas dešinėje ir švelnus, lyg sidabrinis jo lankas kairėje” (B. Kviklys.)

 

Apsilankymas Alytuje. Alytus – didžiausias Pietų Lietuvos miestas. Vaizdingais miškais, žaliuojančiomis kalvomis pasipuošusį Alytų juosia 16 km Nemuno kilpa. Ji miestą dalija į dvi dalis. Alytus – miestas parke. Daugiau nei trečdalį miesto teritorijos užima žalieji plotai.

 

Apsilankymas nuotykių parke “Tarzanija”. Tai didžiausias nuotykių parkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione. Parkas yra įskūręs net 13 hektarų plote, vaizdingoje vietoje ant Nemuno kranto, Alytaus rajone, netoli Radžiūnų piliakalnio (nuo Alytaus 2 km pėsčiomis, nuo miesto centro automobiliu – 7 km).

 

Edukacinė programa “Grikio kelias” – nuo sėjos iki pietų stalo. Vaišinsitės grikių žiedų arbata, pyragu su bruknių uogiene. Visi galės  naujai susipažinti su pačiomis netikėčiausiomis grikių panaudojimo galimybėmis.

 

Apsilankymas Metelių regioninio parko lankytojų centre. Ekspozicija „Ką pasakytų ežerai“ duris atvėrė 2013 metų rudenį. Stiklinių sienų lankytojų centras stūkso ant pietinio Dusios ežero kranto. Lankytojų centre turės ką veikti ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Informacija apie gražiausias parko lankytinas vietas, rečiausius gyvūnus bei augalus paslėpta „pušų kamienuose“. Norėdami atrasti, tai kas reta ir vertinga, Jūs turėsite atverti stalčiukus, dureles ar pažvelgti į medžio drevę. Besisukančioje sienoje, kuri atskiria ekspoziciją nuo mokymų salės, įmontuoti 2 informaciniai liečiami ekranai. Juose lengvai surasite informaciją apie lankytinas vietas, dviračių maršrutus, pramogas, nakvynės ir maitinimo vietas. Turėdami daugiau laiko galėsite peržiūrėti vaizdo reportažus apie balinių vėžlių gyvenimą ar žiemos žvejybą tinklais. Čia vaikai gilins savo ekologines žinias žaisdami žaidimus „Padėk vėžliukams rasti namus“ ir „Kur kas gyvena“. Per galingą optinę įrangą galima stebėti Dusios ežero vakarinio kranto kalvas, Kryžių šventovę ar pulkus migruojančių paukščių.

 

Orientacinės varžybos Metelių mieste. Komandinis žaidimas.

 

Lobio ieškojimas. Pagal legendą ir atitinkamas užuominas turėsite surasti lobį.

 

Programos aptarimas ir apdovanojimai.

 

Pilni įspūdžių grįžtame namo :)

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.

  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.

  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS

Programos aprašymas naujoje svetainėje  TURIN.LT

 Daugiau informacijos >> Čialogo1

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

Kelionės lietuvoje ekskursijos moksleiviams alytus

ALYTUS – METELIAI. EŽERINGOJI DZŪKIJA

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas