Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

LATVIJA. DVIEJŲ DIENŲ KELIONĖ Į VENTSPILĮ.

Kelionės programa

PIRMA DIENA. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Atvykstate į Saldus miestą, kurio pavadinimas lietuviškai taip ir skamba- Saldus miestas. O pati saldžiausia vieta mieste – Saldaus mieto maisto kombinatas, gaminantis garsiuosius „Gotina” ( „Karvutė”) saldainius, irisus, saldainių kremą. Apsilankymas Saldaus miesto saldžiame kombinate, kur turėsite galimybę ne tik pamatyti, kaip gaminami įvairūs skanėstai, bet ir galėsite jų paragauti.

Vykstame link Kuldygos. Kuldyga yra mažas ir patrauklus Kuržemės miestas, kuriuo visais laikais žavėjosi ir apdainavo tiek poetai, tiek dailininkai. Čia išvysime senąjį plytinį tiltą per Ventės upę, kuris pretenduoja būti įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo paminklų sąrašą bei žymųjį krioklį, kuris garsėja kaip plačiausias visoje Europoje.

Pakeliui aplankome Ventos krioklį. Krioklio plotis yra apie 100–110 metrų, o aukštis 1,8–2 metrai. Krioklį per visą jo ilgį galima stebėti iš abiejų upės krantų, dar nuo senojo plytų tilto per Ventą, esančio už 200 metrų žemiau krioklio. Kiekvieną rudenį ir pavasarį galima stebėti nepaprastą reginį – kaip neršiančios žuvys stengiasi įveikti slenkstį ir per jį peršoka.

Kelionę tęsime Riežupės miestelyje kuriame aplankysime Riežupės smėlio olas – katakombas. Tai 2 kilometrų ilgio smėlio urvų trasa, esanti net 8 metrų gylyje po žeme. Čia prieš daugiau nei 100 metų žmonės rankomis kasė kvarcinį smėlį ir vežė į Rygą, kur gamino stiklą. Apie pusę kilometro keliausime mistiniais smėlio tuneliais, apipintais legendomis ir burtais.

Vykstame Venspilio link. Nakvynė pajūrio kurorte.

 

ANTRA DIENA.

Lankomės Pajūrio muziejuje po atviru dangumi , kuriame susipažinsime su Kuržemės pajūrio gyventojų kasdienybe, su šalies žvejybos raida, apžiūrėsime įvairių valčių ir inkarų kolekciją, žvejų pastatus ir kitus objektus. Kelionę tęsime Livonijos ordino pilyje, kuri yra vienintelė išlikusi šio ordino pilis. Ventspilio pilis yra vienintelė Kuržemėje pastatyta ordino pilis, išlikusi iki mūsų dienų. Laikui bėgant ji buvo kelis kartus perstatyta. XVIII a. pilyje įrengta bažnyčia, XIX a. pradžioje – kalėjimas. Pilyje beveik du šimtmečius buvo kalėjimas. Ventspilio muziejus turi skaitmeninę ekspoziciją apie pilies, miesto ir uosto istoriją laikoma moderniausia Baltijos šalyse. Laisvas laikas pajūrio parkuose.

Kelionė namo. Vėlyvas grįžimas į Lietuvą.

Programos aprašymas ir naujoje svetainėje  TURIN.LT

 Daugiau informacijos >> Čialogo1

Papildoma informacija

  • Turėkite kelionės patvirtinimo dokumentą, kurį gausite elektroniniu paštu susimokėję už paslaugą.

  • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

  • Paso kopija.

  • Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt) Kelionę organizuoja - KO Fortūna Travel.

  • Draudimą galite įsigyti Turin.lt  >>Kitos paslaugos >>Kelionių draudimas

Apsidrausti privalomu europiniu draudimu ligonių kasose.

Svarbi informacija

Daugiau išvykimų datų ieškokite www.turin.lt. TURIN.LT  įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 30 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionė gali būt atšaukiama, pinigai grąžinami. Apie  pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Kelionės organizuojamos kartu su kelionių organizatoriumi UAB „Fortūna Travel“. Kelionės organizavimo paslaugų finansinių garantijų draudimo  liudijimo Nr. KOFG 000876

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

Kelionė Ventspilis (4)

LATVIJA. DVIEJŲ DIENŲ KELIONĖ Į VENTSPILĮ.

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas