Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

LENKIJA. DVIEJŲ DIENŲ KELIONĖ Į VARŠUVA – KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS

Kelionės programa

IŠVYKIMO VIETA IR LAIKAS: Pasirenkate Jūs 

GRĮŽIMO VIETA IR LAIKAS: Pasirenkate Jūs

I DIENA

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Varšuvą – miestas, menantis gyventojų pasišventimą ir ryžtą, tarsi feniksas pakilęs iš pelenų po Antrojo Pasaulinio karo.

Pažintis su senamiesčio paminklais: Karalių rezidencija ir pilies aikštė, Zigmanto II-ojo Vazos kolona, Šv. Jono katedra, Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota kompozitoriaus Šopeno širdis. Turgaus aikštė su nuostabiais buvusiais pirklių namais. Varšuvos simbolis – Undinėlės fontanas. Keliaujame į Kultūros ir mokslo rūmus – tai aukščiausias pastatas Lenkijoje – turi 44 aukštus, 114 m aukštyje yra apžvalgos aikštelė. Pažvelgsime į Varšuvą iš viršaus.

Lankysime Lazienki parką. Kadaise Mazovijos kunigaikščiams priklausęs parkas XVII amžiuje buvo perleistas valstybei ir čia buvo įkurtas karališkasis žvėrynas. Ilgainiui netoli Varšuvos įkurtame parke iškilo karališkoji vasaros rezidencija, kuri buvo praminta „Rūmais ant vandens“. Lazienki parko rūmai – vienas gražiausių neoklasikinių statinių šalyje. Rūmuose įsikūręs Architektūros muziejus.  Lazienki išvertus iš lenkų kalbos reiškia „pirtys, vonios“.

Nakvynė viešbutyje.

 

II DIENA

Pusryčiai. Tęsiame pažinti su Lenkijos sostine. Lankysimės naujai atidarytame Koperniko mokslo centre. Šį technologijų muziejų geriausia būtų vadinti laboratorija. Centras užima 20 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją. Lankomės centre, kur nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato kabo instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami… Sumokėję po 20PLN gausite bilietą – magnetinę kortelę, kuri muziejuje tampa jūsų atminties kortele. Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno jūsų bandymo duomenis, nuotraukas ar kt. informaciją, o vėliau išsiunčia į jūsų elektroninį paštą. Gali grįžęs  gauti savo atvaizdą po paties padarytos virtualios plastinės operacijos. Gali sužinoti kokia tavo reakcija, kokia tavo rankų jėga. Muziejuje svajonės tampa realybe. Nemokėję groti – grosite, galėsite dalyvauti virtualiame orkestre… Galima bus pasiklausyti laukinių gyvūnų stūgavimo…Verta bus atsidurti kambaryje, kuris yra žemės drebėjimo zonoje arba pabūti skęstančio laivo kapitonu, arba pakilti virš žemės ant skraidančio kilimo… Tikrai bus įdomu  ir neužmirštama. Kelionė į Varšuvos zoo sodą arba galimybė pasigrožėti viena iš gražiausių stogu sodų Europoje esančiu ant Varšuvos Universiteto bibliotekos stogo. Laisvas laikas Varšuvos senamiestyje. Vakare išvykstame namų link. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame namo.

kelione i Varšuva, kelione i Koperniko moklo centra

Papildoma informacija

  • Turėkite kelionės patvirtinimo dokumentą, kurį gausite elektroniniu paštu susimokėję už paslaugą.

  • LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „TURIN“ (UAB Pažink Tėvynę) NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

  • Paso kopija.

  • Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų bei civilinės atsakomybės draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt) Kelionę organizuoja - KO Fortūna Travel.

  • Draudimą galite įsigyti Turin.lt  >>Kitos paslaugos >>Kelionių draudimas

Apsidrausti privalomu europiniu draudimu ligonių kasose.

Svarbi informacija

Daugiau išvykimų datų ieškokite www.turin.lt. TURIN.LT  įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 30 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionė gali būt atšaukiama, pinigai grąžinami. Apie  pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Kelionės organizuojamos kartu su kelionių organizatoriumi UAB „Fortūna Travel“. Kelionės organizavimo paslaugų finansinių garantijų draudimo  liudijimo Nr. KOFG 000876

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

pažintinės kelionės po europa autobusu Lenkija, varšuva (5)

LENKIJA. DVIEJŲ DIENŲ KELIONĖ Į VARŠUVA – KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas