Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

LENKIJA. VARŠUVA – KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS

Kelionės programa

I DIENA  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Varšuvą – miestas, menantis gyventojų pasišventimą ir ryžtą, tarsi feniksas pakilęs iš pelenų po Antrojo Pasaulinio karo.

Pažintis su senamiesčio paminklais: Karalių rezidencija ir pilies aikštė, Zigmanto II-ojo Vazos kolona, Šv. Jono katedra, Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota kompozitoriaus Šopeno širdis. Turgaus aikštė su nuostabiais buvusiais pirklių namais. Varšuvos simbolis – Undinėlės fontanas. Keliaujame į Kultūros ir mokslo rūmus – tai aukščiausias pastatas Lenkijoje – turi 44 aukštus, 114 m aukštyje yra apžvalgos aikštelė. Pažvelgsime į Varšuvą iš viršaus.

Nakvynė viešbutyje.

II DIENA Pusryčiai. Tęsiame pažinti su Lenkijos sostine. Lankysimės naujai atidarytame Koperniko mokslo centre. Šį technologijų muziejų geriausia būtų vadinti laboratorija. Centras užima 20 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją. Lankomės centre, kur nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato kabo instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami… Mokslo centre gausite bilietą – magnetinę kortelę, kuri muziejuje tampa jūsų atminties kortele. Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno jūsų bandymo duomenis, nuotraukas ar kt. informaciją, o vėliau išsiunčia į jūsų elektroninį paštą. Gali grįžęs  gauti savo atvaizdą po paties padarytos virtualios plastinės operacijos. Gali sužinoti kokia tavo reakcija, kokia tavo rankų jėga. Muziejuje svajonės tampa realybe. Nemokėję groti – grosite, galėsite dalyvauti virtualiame orkestre… Galima bus pasiklausyti laukinių gyvūnų stūgavimo…Verta bus atsidurti kambaryje, kuris yra žemės drebėjimo zonoje arba pabūti skęstančio laivo kapitonu, arba pakilti virš žemės ant skraidančio kilimo… Tikrai bus įdomu  ir neužmirštama. Kelionė į Varšuvos zoo sodą arba galimybė pasigrožėti viena iš gražiausių stogu sodų Europoje esančiu ant Varšuvos Universiteto bibliotekos stogo. Laisvas laikas Varšuvos senamiestyje. Laisvu laiku bus galimybė aplankyti Evoliucijos muziejų, kuriame galėsite pagilinti žinias apie gyvybės evoliuciją Žemėje. Didžiausią įspūdį lankytojams čia palieka dinozaurų griaučiai ir kiti eksponatai atrasti Gobio dykumoje.

 Vakare išvykstame namų link. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame namo.

Pažintinės kelionės autobusu po Europą.

 

Kelionės programa >>>

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu .

Ekskursijos vadovo - gido paslaugos.

Nakvynė Varšuvoje viešbutyje triviečiai, dviviečiai kambariai

Pusryčiai

Ekskursija po Varšuvos senamiestį.

Mokslo ir žinių centras „Kopernikas” ir filmas 2D arba 3D planetariume

Neįskaičiuota:

- Maitinimas kelionės metu (išskyrus pusryčius viešbutyje)

- Asmeninės išlaidos pagal poreikį;

- Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;

Turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę, europinį draudimą iš ligonių kasų.

 Avalynę persiauti.

PAPILDOMA INFORMACIJA

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d.iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus..Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.

Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama

 NESUSIRINKUS GRUPEI, PINIGAI BUS GRĄŽINAMI!

Kelionės koordinatoriai: Deividas +37068246226 deividas@pazinktevyne.lt Nerijus +37061268938 pazinktevyne@gmail.com

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

_MG_1038_02

LENKIJA. VARŠUVA – KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas