Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

ŽYMIAUSIUS ŠIAURĖS IR VIDURIO LIETUVOS DVARAI (Alaus degustacija)

Kelionės programa

 

Apsilankymas Baisogalos dvare. Rūmai, statyti XVIII–XX a. – vieni žymiausių architektūros paminklų Lietuvoje. Nuo 1830 m. šie rūmai priklausė dvarininkų Komarų giminei. Baisogalos dvaras yra vienas iš senesniųjų tos apylinkės dvarų – vadintas karališkuoju, nes priklausė Lietuvos didžiajam kunigaikščiui.

 

Pažintinė programa Burbiškio dvare. Dvaras esantis Daugyvenės kultūros istorijos muziejuje – draustinyje, kuriame nuo ankstyvo pavasario žydi gėlės. Senasis Burbiškio dvaras XVII amžiuje priklausė dvarininkams Burboms – pagal jų pavardę ir kilo vietovės pavadinimas. XIX amžiuje jis atiteko Baženskiams, kurie rekonstravo buvusius dvaro pastatus. Mykolo Baženskio iniciatyva įveistas mišraus stiliaus dvaro parkas su puikiais, vaizdingais, su nedidelėmis salelėmis tvenkiniais. Salelėse buvo įrengtos poilsio aikštelės, į kurias vedė mediniai ir mūriniai tilteliai bei liepteliai.

 

Pietūs restorane arba iškyla gamtoje. 

 

Apsilankymas Pakruojo dvare. Dvaras pastatytas XIX a. pirmoje pusėje. Tai barono fon Roppo klasicistiniai rūmai ir klasicizmo bei romantizmo bruožų turintys pagalbiniai pastatai. Pakruojo dvaras buvo daugelio dvarų centras. Galima Alaus degustacija Pakruojo kaimo sodybos darykloje (N-20).

 

Pažintinė, pramoginė programa po Joniškėlio respubliką. Ekskursiją pradėsime nuo švento Joniškėlio akmens, kuris padės išgydyti visas Jūsų ligas ir … ištekėti vienišoms moterims ir merginoms. Algirdas Rimkevičius – senos aludarių dinastijos atstovas. Jo vadovaujamoje įmonėje senolių tradicijos ir pagarba gaminamai produkcijai susipina su šiuolaikinėmis technologijomis. Čia verdamas unikalus „gyvas“ alus, turintis savitą skonį ir nepakartojamą aromatą. Pamatysite visą alaus gamybos kelią, paragausite puikaus alaus ir  pabendrauti su charizmatišku alaus daryklos savininku Algirdu Rimkevičiumi.

 

Apsilankymas Biržų tvirtovės rūmuose. Pilį-tvirtovę 1586 – 1589 metais pastatė Kristupas Radvila Perkūnas. XVII amžiaus pabaigoje – XVIII amžiaus pradžioje Biržai buvo pagrindinė Lietuvos tvirtovė kovose su švedais. 1704 metais Biržų pilis susprogdinta švedų kariuomenės. 1988 metais atstatytuose tvirtovės reprezentaciniuose rūmuose įsikūrė Biržų krašto muziejus.

 

Pažintis su Biržų Astravo dvaru. Dvaras žinomas nuo 1617 metų. Jis priklausė Radvilų giminės Biržų-Dubingių atšakai, pirmasis savininkas buvo Kristupas Radvila Jaunasis (lankymas tik iš išorės).

 

Degustacinė programa “Alaus kelias”. Programa prasideda Biržų krašto muziejuje „Sėla“. Kviečiame aplankyti unikalią ekspoziciją „Senoji aludarystė“ bei sudalyvauti edukacinėje programoje suaugusiesiems „Žaldoko alus“. Čia susipažinsite su senosios aludarystės reikmenimis, naminio alaus gamybos technologija ir aukštaičių vaišingumą menančiomis tradicijomis. Susėdę už balta staltiese padengto stalo paragausite biržietiško alaus, sūrio ir duonos. Kartu su folkloro ansambliu, propaguojančiu archajinį krašto etnomuzikavimo savitumą ir vaišių dainas, galėsite skudučiuoti, pūsti ragus, padainuoti ir pašokti. Kadangi Biržų kraštas unikalus ne tik dėl jame vykstančių krašto reiškinių ir šlovingos istorinės praeities. Nuo senų senovės čia kaimuose alų darydavo bene kiekvienas ir kiekvienas turėdavo savo technologiją, kurią perduodavo tik sūnums. Senosios aludarystės tradicijos išsaugotos iki šių laikų. (N-20)

Galite rinktis ir Rinkuškių alaus kelio programą.

 

Pilni įspūdžių grįžtame namo :)

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.

  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.

  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS

Programos aprašymas naujoje svetainėje  TURIN.LT

 Daugiau informacijos >> Čialogo1

Įmonių-vakarėliai, degustacija, edukacines, pažintinės-kelionės, kelionės-Lietuvoje, kelionės-po-Lietuvą, ekskursijos-Lietuvoje, gimtadienis, šventė, pramogos, vakarėliai, moksleiviams, įmonėms, mokiniams, gidai-kaune, Gido-paslaugos, gidas, ekskursijos-po-Lietuva, Turizmas-Lietuvoje, Lankytinos-vietos, kelionės-po-europa, kelionės-autobusu, aktyvios-kelionės, turistinio-inventoriaus-nuoma, baidarių-nuoma, plaustu-nuoma, kolektyvai, sodybos-nuoma, laisvalaikis, aktyvios-pramogos, stovyklos. Atostogos-vaikams, jaunimas, vaikai, vaiku-gimtadieniai, idėjos-gimtadieniams, atostogos, pigios-keliones, ka-veikti, Darbo-kolektyvas, darbo-kolektyvai, idėjos-darbo-kolektyvams, idėjos-šventėms, idėjos-gimtadieniams, idėjos vaikų-gimtadieniams, idėjos-vaikų-gimtadieniams, idėjos-atostogoms,

Įmonių vakarėliai, keliones Lietuvoje

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

keliones lietuvoje dvarai imoniu vakareliai pramogos (37)

ŽYMIAUSIUS ŠIAURĖS IR VIDURIO LIETUVOS DVARAI (Alaus degustacija)

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas