Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

PLAUKIMAS BAIDARĖMIS VERKNĖS UPE

Kelionės programa

Maršrutas patyrusiems – Verknės upe. Nuo Stakliškių iki Jiezne esančios Verknės užtvankos. 5-6 valandų plaukimas su sustojimais vingiuota Verknės vaga (pasistengus galima įvekti ir per 4 val). Aukštupyje vaga siaura, daug medžių išvartų kurias reikia apiplaukti, išvengti. Baidares ir žmones iš sodybos nuvežame į išplaukimo vietą nemokamai, kai parplaukiama į sodybą. Siūlomi maršrutai pagal sudėtingumą, atstumą, įveikimo laiką, pradedantiems ir patyrusiems vandens turistams, šeimoms su vaikais.

PROGRAMOS TURINYS:

 Atvykimas į Jiezną. (Yra galimybė paimti Jus iš sutartos vietos ir pristatyti į sutartą vietą patogiu transportu (pristatymo kaina atsižvelgiant į sutratą vietą)).

Su mūsų transportu keliaujame į išplaukimo vietą Stakliškėse. Lipame į baidares ir plaukiame srauniąja Verknės upe. Plaukiantys galės mėgautis Verknės išskirtiniu gamtos grožiu, gyvūnijos ir paukščių įvairove. Plaukimas iki Užtvankos esančios ties Jieznu. Išlipimas dešiniajame krante prie užtvankos. 10 min. Kelionė iki sodybos.

Taip pat siūlome pailsėti po plaukimo pirtyje rąstiniame namelyje ant tvenkinio kranto. Pirtyje galite vanotis vantomis ir praustis, kaip senais gerais laikais :)  Taip galite pat pasigauti žuvį kurią tuoj pat prie Jūsų ir išrūkins (pirties nuomos mokestis simbolinis, sutartinis)

Papildoma informacija

Irklai, liemenė, baidarių pristatymas, paruošimas ir po plaukimo sutvarkymas Verknės upe įskaičiuoti į nuomos kainą. Plaukimas tolimesniuose regionuose - pristatysimas ir paruošimas už papildomą mokestį.

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

Baidariu nuoma (3)

PLAUKIMAS BAIDARĖMIS VERKNĖS UPE

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas