Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

BIRŠTONAS – NEMUNO KILPŲ REGIONINIS PARKAS

Kelionės programa

Prienų miesto paminklais : L.D.K. Kęstučio paminklu,  Lankysimės Nemuno kilpų Regioniniame parke. Parko ašis – Nemunas. Apie 60 km smarkiai vingiuotas Nemuno vidurupio ruožas sudaro tris didžiąsias kilpas. Tarp aukštų, miškais apaugusių šlaitų, atragių ir atodangų įvairiausiomis kryptimis teka upė. Veržlūs upeliukai suformavo vaizdingus kanjonus, raguvas, daubas. Susipažinsime su stebuklingu šaltinėliu.

Apsilankymas Škėvonių atodangoje. Pasivaikščiosime Škėvonių pažintiniu gamtos taku ir daugiau sužinosime apie pačią atodangą. Tai viena žinomiausių kvartero amžiaus uolienų atodangų Nemuno slėnio šlaituose. Daugiau nei pusę kilometro besitęsianti atodanga – unikalaus Škėvonių gūbrio pjūvis, su ryškiais dviejų paskutiniųjų ledynmečių ir tarpledynmečio nuogulų sluoksniais.

Pažintinė ekskursija po Birštono miestą: Birštono piliakalnis. Tai vienas aukščiausių (šlaitų aukštis siekia iki 40 m) ir žinomiausių piliakalnių Lietuvoje. XIV a. pab. ant piliakalnio stovėjo medinė Birštono pilis, kuri buvo Trakų kunigaikštystės gynybinės sistemos dalis ir vienas iš Vytauto medžioklės dvarų. Vytauto kalno legendos.

Vytauto mineralinis vanduo biuvetėje. Žodis „biuvetė“ yra kilęs iš prancūzų kalbos. Tai statinys ant mineralinio šaltinio, iš kurio imamas trykštantis mineralinis vanduo.

Pripildysim kūną ir protą deguonimi Birštono deguonies kambaryje

Kneipo takas. „Vanduo gydo viską, vanduo daro stebuklus, profilaktika geriau nei gydymas“ – tai unikali sveikatos filosofija, kurią XIX a. sukūrė ir ištobulino vokiečių dvasininkas Sebastianas Kneipas ir kuria vadovaujamasi Birštono kurorte

Mineralinio vandens garinimo bokštas. Tai vienintelis tokio pobūdžio bokštas. Galėsite mėgautis ypatingai sveiku „jūrinio efekto“ oru, kurį skleis originalios architektūros mineralinio vandens garinimo bokštas. Taip pat turėsite galimybę išbandyti inhaliacijas po atviru dangumi, stiprinti sveikatą, grūdinti organizmą šviesos terapiją teikiančiu nauju turizmo objektu

Edukacinė programa ,,Saldusis banginukas“. Dalyviai patys sau pasigamins ir išsikeps „Sausainukus Banginuku“

Arba Bandų kepimas Nemajūnuose. Pamatysime ir patys pamėginsime kepti bulvines dzūkiškas bandas ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. Degustuosime bulvines bandas kartu su spirgais.

Pilni įspūdžių grįžtame namo :)

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.

  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.

  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS

Atsiliepimai (1 atsiliepimų)

Tomas Šostak

Feb, 03, 2015

Tema

4.0/5.0

Atsiliepimas

img_73_1

BIRŠTONAS – NEMUNO KILPŲ REGIONINIS PARKAS

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas