Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

ZANAVYKŲ KRAŠTAS – DEGUSTACIJA, PRAMOGOS

Kelionės programa

KELIAMĖS Į TURIN.LT – DAUGIAU INFORMACIJOS ČIA>> 

logo-stampas-color

IŠVYKIMO LAIKAS IR VIETA: Pasirenka užsakovas

Pasirinkite lankomus objektus programas ir vietoves:

KULTŪRINIS ORIENTACINIS ,,BĖK KAČERGA BĖK“ susipažįstant su Kačerginės miestelio istorija: Arčiau gamtos – dailioji koplyčia, grynas oras ir miškas miestelio heraldikoje.

 

 PROGRAMA ,,DVARO DURIS PRAVĖRUS“- Zyplių dvaro kultūrinis palikimas, aplankysime dvarą, kuris išsiskiria vienu iš didžiausių parkų Lietuvoje, išlikusiais 11 pastatų (suaugę ekskursijoje po dvarą, vaikai keramiKos edukacijos programoje)

 PAGONIJOS PRAMOGŲ PARKAS. 10 metrų aukštyje įrengti įvairūs virviniai elementai ir kliūtys: lipimas didžiulėmis kopėčiomis, tinklu, beždžionių tiltai, supynės, bačkos, laisvas skrydis 130 metrų ilgio su efektingu stabdymu ir kt. Patirk nuotykį! 13 metrų aukščio Pagonijos uola – 12 skirtingų lipimo takų, neigiami kampai bei įvairūs reljefai – plyšiai, išoriniai kampai, „pilvai“ ir „karnyzai“, įvairios lipimo sudėtingumo kategorijos nuo F4a iki F8a, galimybė lipti su apatine sauga, t.t., įrengti saugos taškai. Galimybė treniruotis speleotechnika. Visos reikalingos laipiojimui įrangos nuoma (karabinai, apraišos, virvės, atotampos, t.t.)

Orientacinis miškuose su kliūtimis (komandinė programa)

 ZANAVYKŲ KULINARINIO PAVELDO DEGUSTACIJA „RAGAUČIUS“ Restorane „KUCHMISTRAI“ – autentiškoje Zyplių dvaro aplinkoje įkurtas ir Lietuvos didikų virtuvės paveldą puoselėjantis restoranas, siekiantis išsaugoti ne tik kulinarinį, bet ir kultūrinį krašto paveikslą!

Arba tiesiog pietūs.

 PAŽINTINĖ PROGRAMA ,,TŪKSTANTMEČIO VARTUS PERŽENGUS“ –Lukšių parke. Gražesnį miestelį šiame krašte sunkiai surastume. Ne paslaptis, kad kalvystės ir skulptūros darbais garsėjantis miestelis, už savitumą labiausiai ir yra dėkingas entuziastui, dabartiniam miestelio seniūnui. Galimybė įsigyti Lukšių sūrelių

 ALIEJAUS DEGUSTACIJA spaudykloje „Aletovis“, taip pat išvysime kaip mechaniniu būdu išsaugant visas gamtos dovanotas pirmapradės medžiagos savybes spaudžiamas aliejus.

 GELGAUDIŠKIŲ DVARAS. Gelgaudiškis… Nedidukas miestelis Šakių rajone, garsėjantis dvaru.Visa Lietuva jį matė legendiniame filme „Tadas Blinda“: čia, kaip matome iš filmo scenų, buvęs pono Gruiniaus dvaras. Dabar šį dvarą žino visa Lietuva dėl teatralizuotų ekskursijų, organizuojamų Gelgaudiškio kultūros centro iniciatyva, teatralizuota ekskursija su vaišėmis Gelgaudiškio dvare (3 val. tik šiltuoju metų sezonu). Ekskursija po dvarą su sūrio degustacija, šokiais, arba tiesiog apžvalginė ekskursija (1 val)

VYNO DEGUSTACIJA KIDULIUOSE. Kurioje turėsime unikalią proga įsitikinti, jog apdainuotas „Pienių vynas“ išties egzistuoja ir netgi jo paragauti. Be šio nuostabaus skonio vyno, galėsime savo skonio receptorius pamaloninti  ir raudonuoju vynu, skanaudami sodraus skonio „Šešių uogų vyno“. (N-20)

 SUVALKIEČIO SODYBA. Senovinė XIX a. pabaigos etnografinė, autentiška kaimo turizmo sodyba, didelis kiemas ir sodas, klėtis su senoviniais ūkiniais pastatais, pirtis, ežerėlis. Šalia miškas ir Nemuno upė su penkiais Sudargo piliakalniais

 KUGELIO PUOTA – Suvalkiečio sodyboje, keptas kugelis pradėtas ruošti 12 val prieš arba ant laužo kepti „Čirviniai“ blynai

 SUDARGO PILIAKALNIŲ KOMPLEKSAS – Ant Nemuno kranto, prie sienos su Kaliningrado sritimi, Sudarge stūkso 5 piliakalnių kompleksas, menantis čia vykusias kovas su kryžiuočiais. Visi 5 piliakalniai turi savo vardą: Balnakalnis, Žydkapiai, Bevardis, Pilaitė ir Vorpilis. Šis kovų su kryžiuočiais paminklas laikomas svarbiausiu po Kernavės piliakalnių istorine, archeologine ir kultūrine prasme. IŠKYLA GRAŽIOJE GAMTOS APSUPTYJE.

KELIONĖ NAMO

Pilni įspūdžių grįžtame namo :)

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.

  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.

  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS

 

Programos aprašymas naujoje svetainėje  TURIN.LT

onių vakarėliai, keliones Lietuvoje

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

Kelionių organizatorius

ZANAVYKŲ KRAŠTAS – DEGUSTACIJA, PRAMOGOS

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas