Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

ŠIAULIAI – SAULĖS IR ŠOKOLADO MIESTAS. NATO BAZĖS LANKYMAS

Kelionės programa

Pasirinkite lankomus objektus programas ir vietoves:

 

Pažintinė programa ,,Šiauliai – Saulės ir šokolado miestas“. 1236 m. Šiaulių vietovardis “Soule” pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose – Eiliuotoje Livonijos kronikoje, aprašančioje Saulės mūšį. 1236 m. rugsėjo 22 diena tapo Šiaulių miesto gimimo diena; Auksinio berniuko istorija; Saulės mūšio istorija. Saulės mūšis (Šiaulių mūšis) įvyko 1236 m. rugsėjo 22 d. tarp Žemaičių ir į Žemaitiją įsiveržusios Kalavijuočių ordino kariuomenės.

 

Edukacinė programa ,,Dvarų mados ir jų palikimas Frenkelio rūmuose“.

 

Degustacinė ir gamybinė programa ,,Saldžioji laboratorija“-,,Rūtos“ fabriko muziejuje. Muziejuje galėsite susipažinti su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Išgirsite apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus ir daugiau sužinosite apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“.

 

Apsilankymas Kryžių kalne. Tai kalnas liudijantis pagarbą ir ištikimybę kryžiaus aukai, per kurią Kristus išgelbėjo visų laikų ir kartų žmones. Kryžių kalnas primena ne tik Atpirkėjo kančią bei mirtį, bet ir Jo prisikėlimą ir išaukštinimą, sykiu ir kiekvieno žmogaus išaukštinimą per Kryžiaus slėpinį.Keliaujantys į Kryžių kalną, jame besimeldžiantys, statantys kryžius, liudija iš kryžiaus trykštančią stiprybę, neišsenkančią viltį ir tikėjimą Dievo meile.

 

Pažintinė programa dviračių muziejuje. Šiuo metu muziejuje sukaupta daugiau kaip 1 500 eksponatų. 2004 m. įrengta ekspozicija „Dviratis ir Lietuva“. Rengiamos parodos dviračio tema: „Iš dviračio istorijos“, „Lietuvos karikatūristai apie dviratį“, „Dviračio istorijos fragmentai“ (iš Romano Senapėdžio kolekcijos), „Velomobiliai“ ir kt. Ruošiama nauja ekspozicija „Dviračių sportas Lietuvoje“, kuriai labai trūksta muziejinės medžiagos apie geriausius tarpukario ir sovietmečio Lietuvos dviračių sportininkus.

 

Apsilankymas NATO oro bazėje. Pažintis su NATO oro policijos misijos istorija, aviacijos bazės užduotimis ir funkcijomis, be to aplankysime šalimais įsikūrusią Priešgaisrinę stotį.

 

Pilni įspūdžių grįžtame namo :)

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.

  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.

  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

keliones lietuvoja šiauliai

ŠIAULIAI – SAULĖS IR ŠOKOLADO MIESTAS. NATO BAZĖS LANKYMAS

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas