Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

ŠIAURĖS LIETUVOS DVARAI ALAUS KELYJE 2016m. diena vis dar derinama

Kelionės programa

VIENOS DIENOS IŠVYKOS PROGRAMA. 

KAINA – 35 EUR/ASM.

IŠVYKIMO , GRĮŽIMO LAIKAS:  8.00-22.00 val.

IŠVYKIMO, GRĮŽIMO VIETA: KAUNO PILIS 8.00

TIKSLUS MARŠRUTAS: Kauno pilis – Pakruojis – Joniškėlis – Biržai –  Kaunas.

Šiaurės ir vidurio Lietuvos dvarų kultūrinis.

 1. Atkeliaujame į Pakruojo dvarą, pastatytą XIX a. pirmoje pusėje, barono fon Roppo klasicistinius rūmus ir klasicizmo bei romantizmo bruožų turinčius pagalbinius pastatus. Pakruojo dvaras buvo daugelio dvarų centras. Ekskursija dvaro teritorijoje.

 2. Lankomės Joniškėlyje. Joniškėlio krašto muziejus kviečia į pažintinę kelionę po Joniškėlio Respubliką: Ekskursiją pradėsime nuo švento Joniškėlio akmens, kuris padės išgydyti visas Jūsų ligas ir … ištekėti vienišoms moterims ir merginoms. Ekskursiją po 2 valandų baigsime prie Joniškėlio dvaro.

 3. Pietų pertrauka. Kelionės eigoje sustosime aikštelėje prie “Karvės olos”, kur pasistiprinsime (turėkite maisto pagal savo poreikius ). Karstinė smegduobė su ola, esanti Karajimiškio kaime (Biržų rajonas), Biržų regioniniame parke. Tai žinomiausias ir geriausiai ištirtas geologinis gamtos paminklas Šiaurės Lietuvoje. Paminklu paskelbtas 1964 m.

 4. Biržų tvirtovės rūmai. Aplankysime pilį ir arsenalą.  Pilį-tvirtovę 1586 – 1589 metais pastatė Kristupas Radvila Perkūnas. XVII amžiaus pabaigoje – XVIII amžiaus pradžioje Biržai buvo pagrindinė Lietuvos tvirtovė kovose su švedais. 1704 metais Biržų pilis susprogdinta švedų kariuomenės. 1988 metais atstatytuose tvirtovės reprezentaciniuose rūmuose įsikūrė Biržų krašto muziejus.

 5. Programa “Alaus kelias” Biržų krašte. Kadangi Biržų kraštas unikalus ne tik dėl jame vykstančių krašto reiškinių ir šlovingos istorinės praeities. Nuo senų senovės čia kaimuose alų darydavo bene kiekvienas ir kiekvienas turėdavo savo technologiją, kurią perduodavo tik sūnums. Senosios aludarystės tradicijos išsaugotos iki šių laikų. “Rinkuškių Alaus kelio” programa. Čia susipažinsite su senosios aludarystės reikmenimis, naminio alaus gamybos technologija ir aukštaičių vaišingumą menančiomis tradicijomis. Susėdę už padengto stalo paragausite biržietiško alaus, sūrio ir duonos.  „Rinkuškių alaus kelias“ – 7 gėrimų degustacija su užkandžiais   (2 val.) (pageidaujantiems užsakome šonkauliukus prie alaus degustacijos – 5 eur/asm.)

 6. Aplankysime Biržų Astravo dvarą, nukeliaudami tiltu per ežerą, žinomą nuo 1617 metų. Jis priklausė Radvilų giminės Biržų-Dubingių atšakai, pirmasis savininkas buvo Kristupas Radvila Jaunasis (lankymas tik iš išorės)

 7. Kelionė į Kauną. Apie 22.30 Kaune

Programa  Lietuvos dvarai alaus kelyje

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota: 

 • Kelionė patogiu autobusu;

 • Kelionės vadovo, gido paslaugos, ekskursinė programa;

 • Bilietai ir gidas į Biržų pilyje.

 • Ekskursijos Pakruojyje ir Joniškęlyje.
 • Alaus 7 gėrimų degustacija su užkandžiais.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • papildomos asmeninės išlaidos

 • papildomai galite įsidėti maisto pagal savo poreikius
 • Jeigu pageidaujate užsakysime šonkauliukus prie alaus degustacijos 5 eur/asm

Palikite blogą nuotaiką namuose ir junkitės į žygį :)

Rezervuokitės kelionę rašydami mums paspausdami vokelį. Taip pat galite tai atlikti el. paštu:  info@pazinktevyne.lt arba paskambinę telefonu 8 612 68938

NESUSIRINKUS GRUPEI, PINIGAI BUS GRAŽINAMI!

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

dvarai Biržai.jpg a

ŠIAURĖS LIETUVOS DVARAI ALAUS KELYJE 2016m. diena vis dar derinama

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas