Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

VIDURAMŽIŲ KAUNAS IR STUMBRO GAMYKLOS MUZIEJUS – DEGUSTACIJA

Kelionės programa

KELIAMĖS Į TURIN.LT – DAUGIAU INFORMACIJOS ČIA>> 

logo-stampas-color

 

Kauno pilis – jos didybė, legendos, kunigaikščiai gynę Kauną. Rotušė – kertinis miesto akmuo, miesto teisių suteikimas, Kauno m. pirklių gildijos reikšmė Lietuvai. Perkūno namas – Kauno prekybos kelias, paslaptys, legendos. Vytauto Didybės atspindžiai Kauno mieste. Miesto kilmės istorija nuo Aleksoto kalno, Dievai ir aukojimai. Architektūros šedevrai.

Ekskursija, degustacija “Stumbre”.

Pradžioje lankytojai supažindami su gamyklos istorija: senaisiais gamybos procese naudotais aparatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis. Muziejuje eksponuojami įvairių laikotarpių „Stumbro“ produkcijos buteliai, etiketės, įvairūs apdovanojimai bei kokybės sertifikatai. Taip pat muziejaus svečiai turi unikalią galimybę aplankyti Mykolo Velykio, gamyklos bendrasavininkio tarpukario metais, kabinetą su to meto autentiškais baldais.

Tuomet kviečiame aplankyti pačią gamyklą. Čia lankytojai supažindinami su filtravimo procesu, parodomi degtinių bei likerių ir trauktinių gamybos cechai. Ekskursiją veda ir gamybos įdomybes pasakoja vienas iš „Stumbro“ ekspertų.

Paskutinėje ekskursijos dalyje vyksta profesionali degustacija. Jos metu lankytojai supažindinami su degustavimo subtilybėmis ir taisyklėmis. Pagal pasirinkimą, pateikiama  4, 8 ar 10 gėrimų pavyzdžių, pasakojama jų sukūrimo istorija. Degustacijas veda geriausi „Stumbro“ specialistai ir receptūrų autoriai.

Patirčiai sustiprinti – po ekskursijos lankytojai gali padegustuoti pasirinktą skaičių gėrimų, kuriuos pristato geriausiai juos pažįstantys STUMBRO technologai. STUMBRO muziejaus krautuvėlėje galima įsigyti ne tik visų populiariausių STUMBRO gaminių, bet ir unikalaus, tik čia siūlomo ekstrakto, kurio gamybos paslaptis iš kartos į kartą perduoda ir saugo STUMBRO specialistai.

Papildoma informacija

  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.

  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

  • Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus

  • Mažiau negu 10 asm/grupei – 70 eur.

  • Mažiau negu 18 asm/grupei – 85 eur.

  • Apie 20 ir daugiau asm/grupei 115 eur.

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

-

VIDURAMŽIŲ KAUNAS IR STUMBRO GAMYKLOS MUZIEJUS – DEGUSTACIJA

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas