Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

KUNIGAIKŠČIŲ PRAMINTAIS TAKAIS. MIDAUS DEGUSTACIJA.

Kelionės programa

Pažintinė programa „Trakai – senoji Lietuvos sostinė“. Trakai yra Lietuvos turizmo simbolis, panašiai kaip Venecija Italijoje ar Sankt Peterburgas Rusijoje. Lygiai taip pat Trakai yra buvę valstybės valdovų rezidencija, miestas irgi mena daug svarbių kultūros ir istorijos įvykių. Ir, panašiai kaip Venecija ar Sankt. Peterburgas, Trakai yra miestas ant vandens. Skirtumas tik tas, kad ne prie prie jūros, o apsupti ežerų.

 

Edukacinė programa su kulinariniu paveldu ,,LDK Vytautas ir karaimai“. Besiklausant istorijos apie karaimų tradicijas, siūlome patiems išbandyti pirštų miklumą sukant kibinus…Tik tuomet suprasite , kaip ypatingos receptūros ir įdomaus gaminimo proceso dėka, tešlos ir įdaro derinys sukuria unikalų tradicinį Karaimų pyragėlį su mėsa – Kibiną.

 

Užutrakio dvaras. Pagal lenkų architekto Juzefo Huso projektą ant Galvės ežero kranto pastatyti prabangiais Liudviko XVI stiliaus interjerais dekoruoti istorizmo stiliaus rūmai su įspūdinga, atvirais paviljonais karūnuota terasa.

Degustacinė programa Prancūzų virtuvėje „Fransua Terasa“. Įsikūrusi Užutrakio dvaro sodyboje, kurio parką prieš daugiau nei 100 metų sukūrė žymus prancūzų kraštovaizdžio architektas Eduardas Fransua Andrė. Nesunku suprasto jog jo garbei ir pavadintas restoranas, nuo kurio terasos galima gėrėtis Galvėje iškilusia Trakų bažnyčia ir pilimi, bei pasimėgauti mūsų šefo, Prancūzų virtuvės šalininko K. Bartkaus ir jo komandos su meile pagamintais patiekalais.
Pačiame parke svaiginamai kvepia levandos ir tikros senosios rožės, parko žaluma apgaubia ramybe ir atpalaiduoja. Tad siūlome atvykti visa tai pajusti.

 

Apsilankymas Aukštadvaryje. Miestelis įsikūręs Verknės aukštupio dešiniajame krante, ties Pilaitės ežeru Aukštadvario moreniniame masyve Dzūkų aukštumoje. Miestelio pietryčiuose Verknė užtvenkta, sudaro Aukštadvario tvenkinį. Dėl daugybės kalvų (iki 250 m) ir ežerų Aukštadvario apylinkės yra vienos gražiausių Lietuvoje.

Keliaujame prie Velnio duobės. Velnio duobė arba Velniaduobė – tai geologinis gamtos paminklas (nuo 1964 m.). Plotis 60-65 m – 200 m. Plotas 0,04-4,5 ha. Gylis – 30-40 m. Durpių sluoksnio dugne storis apie 9,5 metro. Įtraukta į Europoje labiausiai saugomų 100 gamtos paminklų sąrašą. Mitologinis-sakralinis kultūros paveldo objektas.

 

Pažintinė, degustacinė ekskursija Stakliškėse. Turėsite galimybę išgirsti midaus atsiradimo ir gamybos istoriją, pamatyti ankstesniųjų laikų midaus gėrimo indus. Atvykę į muziejų galėsite pasivaikščioti po visus bokšto aukštus, apžiūrėti išlikusias autentiškas erdves ir įrenginius. Ekskursijų metu sužinosite, kaip šiandien gimsta lietuviškas midus, esant galimybei, darbo dienomis papildomai galėsite aplankyti rūsius, kuriuose brandinami gėrimai (N-20).

 

Edukacinė programa „Dzūkiškos bandos“ Nemajūnuose.  Programos trukmė 2 val. Programa skirta vaikams ir suaugusiems. Šioje programoje susipažinsite:

  • su bulvinių dzūkiškų bandų paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje;
  • patys turėsite galimybę pašauti bandą nuo ližės krosnyje;
  • su įvairiais bulvių patiekalais;
  • kol bandos keps, galima aplankyti Nemajūnų krašto lankomas vietas.
 

Punios piliakalnis – Legendos ir tikrovė. Kunigaikščio Margirio didybės atspindžiai ir liūdnas likimas.

Raižiai – vieta, kur musulmonų maldose minimas Vytautas Didysis. Kaimas kaip kaimas – nei gražus, nei negražus. Toks pirmas įspūdis susidaro užsukus į Raižius. Tačiau įsižiūrėjus į atokiau nuo išsibarsčiusių sodybų stovinčius maldos namus, pastebėjus greta tarp trobų vingiuojančio plento stypsantį pilko granito stulpą, imi galvoti kitaip. Neretai šis istorinis kaimas tituluojamas Lietuvos totorių sostine.  Ne tik Dzūkijoje žinomas totorių kepamas nepakartojamo skonio nacionalinis pyragas – šimtalapis.

 

Alitos“ gėrimų gamykla. Ekskursijos metu sužinosite, kaip gimsta putojantys vynai bei stiprieji gėrimai. Apsilankę jų gamybos cechuose, turėsite unikalią galimybę pamatyti skirtingus gamybos procesus, išgirsti pasakojimus apie gėrimų kilmę, istoriją bei gamybos technologijas. Sužinosite apie putojančių vynų gamyboje naudojamų vynuogių kilmę, atrasite, kas lemia taurėje atsiskleidžiančias skonio ir aromato ypatybes. Antroji Pažintinės programos  dalis – gėrimų degustacija. Jos metu atrasite gurmanišką gėrimų pasaulį, suprasite skonio ir aromato subtilybes. Susipažinsite su kiekvieno degustuojamo gėrimo istorija, kilme, gamybos technologija ir vartojimo tradicijomis.

Alitos gėrimų klasika (5 gėrimai) – 12 Eur. Alitos brendžių klasika (5 gėrimai) – 12 Eur  Alitos gėrimų klasika (8 gėrimai) – 16 Eur Alitos putojančių vynų klasika (8 gėrimai) – 16 Eur Alitos gėrimų klasika Premium (9 gėrimai) – 20 Eur. Susipažinti su įmone, gamybos procesais ir gėrimais kviečiame darbo dienomis nuo 9 iki 16 val. Paskutinės ekskursijos pradžia – ne vėliau 13:30 val. Ekskursijos ir degustacijos trukmė ~ 2 val. (N-20)

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.

  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.

  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS

Įmonių-vakarėliai, degustacija, edukacines, pažintinės-kelionės, kelionės-Lietuvoje, kelionės-po-Lietuvą,  Atostogos-vaikams, jaunimas, vaikai, vaiku-gimtadieniai, idėjos-gimtadieniams, atostogos, pigios-keliones, ka-veikti, Darbo-kolektyvas, darbo-kolektyvai, idėjos-darbo-kolektyvams, idėjos-šventėms, idėjos-gimtadieniams, idėjos vaikų-gimtadieniams, idėjos-vaikų-gimtadieniams, idėjos-atostogoms,Įmonių vakarėliaių

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

Užutrakio_dvaras_27

KUNIGAIKŠČIŲ PRAMINTAIS TAKAIS. MIDAUS DEGUSTACIJA.

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas