Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

VILNIUS – ISTORINĖ LIETUVOS SOSTINĖ

Kelionės programa

Pasirinkite lankomus objektus programas ir vietoves:

 

Unikali edukacinė programa: ,,Istorijos ir atradimai katedros kriptose”. Sužinosime apie Mindaugo laikų katedrą, Karališkąją kriptą, Žmones ir istoriją.

 

Mokomoji pažintinė programa ,,Lietuvos sostinės istorija“. Senosios miesto gatvės ir jų istorija. Šventaragio slėnio paslaptys. LDK kunigaikščio Gedimino nuopelnai Lietuvai. Vilniaus pilių istorija. Edukacinė – pažintinė programa ,,Senasis Vilnius ir gynyba“.  Bastėjos ir barbakano reikšmė gynybai.

Trijų kryžių kalnas, legendomis apipintas, menantis liūdnas istorijas ir kadaise stovėjusi Kreivoji pilis.

 

Gintaro istorija Misgirių galerijoje.

 

Edukacinė programa ,,Žemė – Saulės planeta“. Vienintelis Lietuvoje specializuotas astronomijos ir gamtos mokslų informacijos centras, kurio kupolo formos Žvaigždžių salėje unikalia projekcine aparatūra rodomas įvairiose Žemės vietose stebimas žvaigždėtas dangus ir jame vykstantys reiškiniai.

 

Apsilankymas “Žaislų muziejuje”. Žaislų bei žaidimų unikalumo atskleidimas. “Žaislų muziejus” – tai veikianti gyva kultūros ir edukacijos vieta.

 

Apsilankymas Lietuvos Nacionaliniame muziejuje. Programa „Žalgirio mūšis“. Pažintis su muziejaus parengtomis ekspozicijomis, parodomis ir muziejinėmis vertybėmis, kurios pristato Lietuvos valstybės archeologiją, istoriją, etninę kultūrą, iškilių istorinių asmenybių indėlį į kultūros paveldą.

 

Edukacinė programa Valdovų Rūmuose. Kviečiame susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija, literatūra, muzika ir asmenybėmis bei Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro buitimi. Įvairių formų, nuolatiniai ir proginiai edukaciniai užsiėmimai rengiami moksleivių ir suaugusiųjų grupėms, šeimoms.

 

Prezidentūroje kuriasi unikalus Valstybės pažinimo centras. Valstybės pažinimo centras supažindins lankytojus su valstybe, kvies piliečius siūlyti savo iniciatyvas, įsitraukti į valstybės problemų sprendimą ir dalyvauti valstybės kūrime. Pasitelkus šiuolaikines technologijas bus rengiami interaktyvūs užsiėmimai moksleiviams, mokytojams, šeimoms su vaikais ir visiems Lietuvos gyventojams bei svečiams. Kiekvienam centro lankytojui bus skirtas planšetinis kompiuteris – interaktyvus vedlys po ekspozicijas. Jų įtaigumą sustiprins taktilinė (liečiamoji) technologija ir visiškai nauja „papildytos realybės“ (augmented reality) technologija, kuri leis, pavyzdžiui, išklausyti virtualaus, po ekspozicinę plokštumą vaikščiojančio mokslininko pasakojimą, pamatyti istorinius įvykius.

 

Ekskursija po Seimo rūmus. Prezidentūros praeitis ir dabartis, Lietuvos prezidentai. Prezidentūroje kuriasi unikalus Valstybės pažinimo centras. Valstybės pažinimo centras supažindins lankytojus su valstybe, kvies piliečius siūlyti savo iniciatyvas, įsitraukti į valstybės problemų sprendimą ir dalyvauti valstybės kūrime. Pasitelkus šiuolaikines technologijas bus rengiami interaktyvūs užsiėmimai moksleiviams, mokytojams, šeimoms su vaikais ir visiems Lietuvos gyventojams bei svečiams. Kiekvienam centro lankytojui bus skirtas planšetinis kompiuteris – interaktyvus vedlys po ekspozicijas. Jų įtaigumą sustiprins taktilinė (liečiamoji) technologija ir visiškai nauja „papildytos realybės” (augmented reality) technologija, kuri leis, pavyzdžiui, išklausyti virtualaus, po ekspozicinę plokštumą vaikščiojančio mokslininko pasakojimą, pamatyti istorinius įvykius.

 

Apsilankymas Televizijos bokšte. 

 

Apsilankymas Europos parke. Europos parkas įkurtas skulptoriaus Gintaro Karoso 1991 metais. Modernaus ir šiuolaikinio meno muziejaus po atviru dangumi plotas yra 55 ha. Parko įkūrėjas yra ir specialiai meno kūriniams formuojamo kraštovaizdžio autorius. Europos parkas laikomas vienu įspūdingiausių šiuolaikinio meno muziejų po atviru dangumi.

 

Pažintinė  programa ,,Europos vidury”. Europos centras yra Lietuvoje, šis faktas įregistruotas Gineso rekordų knygoje. Europos geografinio centro koordinačių nustatymas: 54 laipsniai 54 minutės Šiaurės platumos ir 25 laipsniai 19 minučių Rytų ilgumos.

 

Programa ,,Sveikame kūne – sveika siela“. Sportinės trasos ,,Labas“ įveikimas, Vandens pramogos ,,VICI“ parke.

 
 

Pilni įspūdžių grįžtame namo :)

 

Papildoma informacija

  • Kaina priklauso nuo: pasirinktų lankomų objektų, programų, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.

  • Individualus planas ruošiamas jau susirinkusioms grupėms.

  • Kelionės programa koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

  • Norėdami prisijungti prie formuojamų grupių, ieškokite pasiūlymų >>ARTIMIAUSIOS KELIONĖS

Atsiliepimai (0 atsiliepimų)

Kelionės, ekskursijos, pramogos (4)

VILNIUS – ISTORINĖ LIETUVOS SOSTINĖ

Jūsų bendras įvertinimas

Įvertinkite kiekvieną atributą 5 žvaigždučių skalėje.

Vardas ir pavardė

El. pašto adresas

Atsiliepimo tema

Atsiliepimas