Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

Apie mus

Kelionės Lietuvoje, moksleiviams, keliones po Lietuva, gidai Kaune, vakarėliai imonems, gimtadienis, ekskursijos, baidarių-nuoma, plaustu-nuomaKELIONIŲ IR LAISVALAIKIO ORGANIZATORIUS. NUO 2012 M. KOLEKTYVAMS, MOKSLEIVIAMS, ĮMONĖMS. MARŠRUTŲ SUDARYMAS, INVENTORIAUS NUOMA: BAIDARĖS, PLAUSTAI, DVIRAČIAI UAB “PAŽINK TĖVYNĘ”  – TURIN.LT – KELIONIŲ IR LAISVALAIKIO ORGANIZATORIUS. KOMPANIJOMS, MOKSLEIVIAMS, ĮMONĖMS

PLANUOKIMĖS TURIN.ingą LAISVALAIKĮ

Veikla vykdoma nuo 2012 M.

Kelionių ir Laisvalaikio organizatoriaus TURIN.LT (UAB „Pažink Tėvynę“) rengiamos kelionės ir pramogos vertos dėmesio ne tik dėl savo įvairumo. Mes, padėsime pasirinkti įdomią kelionę, pramogą, išvyką kuri atitiktų jūsų norus ir lūkesčius!

Patyrinėkite pasirinktą vietovę iš įvairių kampų: istorija, kultūra, menas ar sportas – koks skirtumas? Svarbu, kad būtų TURIN’inga! Jūsų laisvas laikas gali būti patirtas kitaip!

Siūlome įvairias pramogas išvykų metu. Kraupios ir meilės istorijos naktinėse ekskursijose. Orientacinius Jūsų šventėms: gimtadieniams, susibūrimams, įmonių vakarėliams, renginiams. Plaukimą upėmis baidarėmis, plaustais. Praleisti kartu gražias akimirkas, patirti naujų įspūdžių, būti kartu su draugais.

Ištrūkite iš kasdienybės, palikite kasdieninius rūpesčius, blogas nuotaikas namuose ir junkitės prie turiningų turistinių  kelionių Lietuvoje ir užsienyje. Kviečiame susirasti naujų pažinčių, išsivežti esamus draugus pakeliauti, pabendrauti.  Kelionių metu Jūsų laukia: pažintinės, aktyvios, degustacininės, kulinarinės, edukacinės poilsinės programos.

Juk keliaudamas žmogus turtėja dvasiškai, įgyja naujos patirties, susipažįsta ne tik su kitais žmonėmis, bet ir su pačiu savimi. Nesvarbu, kokia kelionė Jums priimtinesnė – poilsinė, aktyvi, pažintinė, kultūrinė, kulinarinė, degustacinė…. – Mums svarbu, kad dar ilgai ji išliktų Jūsų atmintyje.

Taip pat svarbu, kad dalyviai atsimintų ne datas, o pačius įvykius, kad suprastų juos, pajustų ir išgyventų. Todėl pristatydami kraštą ar jame lankomus objektus, pateikiame įvairių užduočių, ritualų, ceremonijų, kartais tenka pasitelkti vaidybinius elementus. Vesdami ekskursijas įtraukiame žaidimus, ypač jeigu turistai – patys mažiausieji.

Kolektyvų šventės, gimtadieniai, vakarėliai įmonėms. Šventiniu laikotarpiu vyksta teminės išvykos ir kitos pramogos.

KO PAŽYMĖJIMAS Vietinis, atvykstamasis Nr.14609

 

Kelionės Lietuvoje, moksleiviams, keliones po Lietuva, gidai Kaune, vakarėliai imonems, gimtadienis, ekskursijos, baidarių-nuoma, plaustu-nuoma,keliones autobusu

Kelionės Lietuvoje, keliones moksleiviams, keliones po Lietuva, gidai Kaune, vakarėliai imonems, gimtadienis, ekskursijos, baidarių-nuoma, plaustu-nuoma, keliones autobusu,