Pažink TevynęPažink Tevynę
Forgot password?

Inventoriaus nuoma

Planuojate plaukimą upėmis! Norite aktyviai praleisti laisvalaikį. Reikia baidarės, pripučiamo plausto! Visą būtiniausią inventorių galite išsinuomoti pas mus.

 

Plaustų nuoma. 

 Kelionės, ekskursijos, pramogos (61) Kelionės, ekskursijos, pramogos (89)

Plaustai:

 6 – vietis. Nuoma parai 42 Eurai

10 – vietis. Nuoma parai 57 Eurai

12 – vietis. Nuoma parai 57 Eurai

Irklai, liemenė, plaustų pristatymas, paruošimas ir po plaukimo sutvarkymas Kauno apylinkėse sutartu adresu įskaičiuoti į nuomos kainą. Planuojate plaukimą tolimesniuose regionuose, pristatysime ir paruošime už papildomą mokestį. Kitu atveju tektų atvykti į inventoriaus sandėliavimo vietą pasiimti visą reikiamą įrangą patiems.

Galite rinktis jau suplanuotas išvykas, vienos, dviejų ir daugiau dienų plaukimus plaustais Merkio, Šventosios, Nemuno, Žeimenos, Gaujos upėmis. Maršrutus galite rasti ČIA arba teiraukitės el. paštu, telefonu.

Dviviečių baidarių nuoma VERKNE.

   Kelionės, ekskursijos, pramogos (31) Baidariu nuoma (3) Baidariu nuoma (1)

Baidarių nuoma geriausiomis kainomis! Baidarės dvivietės, daug vietos daiktams, telpa ir vaikas, su užrakinamomis sandariomis dėtuvėmis.

Baidarės nuoma parai – 20 EUR

Pas mus jūs galite išsinuomoti baidares plaukimui Verknės upe. Nuomojame dvivietes baidares. Jūs jausitės saugūs ir nepatirsite jokio diskomforto, nes baidarės pasižymi ypač dideliu atsparumu smūgiams. Baidarių transportavimas,  žmonių vežimas, gelbėjimo liemenės, irklai ir baidarių maršruto žemėlapiai įskaičiuoti į nuomos kaina. Vaikiškas liemenes, mažesniems nei 8 metų vaikams, reikia atsivežti savo.

Jei panorote ištrūkti iš kasdienybė ir norite aktyvių pramogų, laikas lipti į baidares ir plaukti srauniąja Verknės upe. Plaukiantys galės mėgautis Verknės išskirtiniu gamtos grožiu, gyvūnijos ir paukščių įvairove. Siūlomi maršrutai pagal sudėtingumą, atstumą, įveikimo laiką, pradedantiems ir patyrusiems vandens turistams, šeimoms su vaikais.

Irklai, liemenė, baidarių pristatymas, paruošimas ir po plaukimo sutvarkymas Verknės upe įskaičiuoti į nuomos kainą. Planuojate plaukimą tolimesniuose regionuose, pristatysime ir paruošime už papildomą mokestį.

Galite rinktis jau suplanuotas išvykas, vienos, dviejų ir daugiau dienų plaukimus Verknės upe (išvykų ieškokite ČIA)apsistojant sodyboje su pirtimi, kubilu, tvenkiniu, didele aikštele. Dėl programų teiraukitės el. paštu, telefonu.